Ana Sayfa » Haber Turu » Fındığı bardak ile servis etmeye ne dersiniz?

Fındığı bardak ile servis etmeye ne dersiniz?

AlproBitkisel ürünlerin Avrupa’da lider içecek üreticisi Alpro, fındık içeceği ile tamamen doğal bir lezzet sunuyor. Alpro Fındık İçeceği, hem tadı hem de faydaları ile doğal lezzet düşkünlerinin tercihi oluyor. 

Sağlıklı bir yaşam için çeşitli, dengeli ve sağlıklı bir beslenme öneriliyor. Bu nedenle Alpro, soyadan bademe, fındıktan pirince kadar bitkisel ürünlerin içeceklerini en doğal haliyle üreterek sıvı ihtiyacınızı karşılarken de doğallıktan vazgeçmemenizi sağlıyor. Alpro, fındığın faydalarını da bardağa taşıyarak özel fındık içeceği ile sağlıklı yaşam tarzınıza lezzet katıyor.

Alpro Fındık İçeceği, özenle yetiştirilip hasat edildikten sonra ustaca kavrulan fındıklardan üretiliyor. Zengin aroma ve hafif kremsi yapısıyla tat alma duyularınızı harekete geçiriyor. Yüzde 100 bitkisel olan Alpro Fındık İçeceği, laktozsuz ve düşük doymuş yağ oranı ile tamamen doğal. Sağlıklı içeriği ile Alpro Fındık İçeceği, aynı zamanda yorgunluğu azaltmaya yardımcı B12 vitamin kaynağı…

Macro Center, Migros, Carrefour, Tansaş ve Metro marketlerde bulabileceğiniz Alpro Fındık içeceğini sade tüketebilir, kahvelerinize katabilir veya dilediğiniz karışımla farklı bir içecek hazırlayabilirsiniz. Ayrıca Alpro Fındık İçeceği ile tatlılarınıza da çok özel bir fındık tadı verebilirsiniz.

OKU ➤  Yenilenen Nestlé Classic’in Tadı Damakta Daha Da Uzun Kalıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir