Ana Sayfa » Haber Turu » Filiz Çorbalık ve Pilavlık serisinin en yenisi: “Filiz Kare Şehriye”

Filiz Çorbalık ve Pilavlık serisinin en yenisi: “Filiz Kare Şehriye”


40 yıldır sofraların vazgeçilmez lezzeti ve geleneksel Türk mutfağının temsilcisi Filiz Makarna, çorbalarında ve pilavlarında geleneksel tatları arayanları “Filiz Kare Şehriye” ile buluşturdu.

Türk sofralarının en sevilen makarnası Filiz, geleneksel tariflerden şaşmayanlar için geliştirdiği “Çorbalık ve Pilavlık” serisine yeni bir lezzet daha ekledi. Filiz’in yediden yetmişe herkesin damak zevkine hitap eden Arpa Şehriye, Tel Şehriye, Yıldız Şehriye ve Kuskus çeşitlerinin yer aldığı Çorbalık ve Pilavlık serisinin en yenisi Filiz Kare Şehriye ile Şehriyeli çorbalar ve Şehriyeli pilavlar artık çok daha lezzetli olacak.

Geleneksel Türk mutfağının unutulmaya yüz tutan lezzetlerine tüm ürün seçenekleriyle hem lezzet hem de hayat veren Filiz, serinin en yenisi Filiz Kare Şehriye ile sofraların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Filiz’in özlenen lezzetleri bir arada sunduğu Çorbalık ve Pilavlık serisinde yer alan tüm çeşitler için paketlerin arkasında geleneksel birer tarif de yer alıyor.

OKU ➤  AŞIRI SICAKLARA UZMANLARDAN TAVSİYE

Tavsiye

Zeytinyağından sonra sofralık zeytin ihracatı da artışa geçti

Zeytinyağından Sonra Sofralık Zeytin İhracatı da Artışa Geçti

Zeytinyağından sonra sofralık zeytin ihracatı da artışa geçti Zeytinyağının ihracat rekorları kırdığı 2017/18 sezonunda, Zeytin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir