Ana Sayfa » Haber Turu » Evde Mısırlar Patpat ’la Patlar, Film Keyfinizi İkiye Katlar

Evde Mısırlar Patpat ’la Patlar, Film Keyfinizi İkiye Katlar

Puan ver


GoldMaster mısır patlatma makinesi PatPat, film tutkunlarına evde sinema ve patlamış mısır keyfini yaşatıyor.  Sinema keyfinin vazgeçilmez bir parçası olan patlamış mısır, PatPat ile 3 dakikada hazır hale geliyor.

GoldMaster mısır patlatma makinesi PatPat, mısır tutkunlarına yağlı ve tuzlu olarak mısır patlatma imkânı sunuyor, böylece patlatılan mısırların lezzeti daha da artıyor. 700W yüksek performans gücüyle yaklaşık 3 dakika gibi kısa bir sürede patlayan mısırlar servise hazır hale geliyor.

Patlamış mısırı evde yaparak hem tadını istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz hem de daha sağlıklı oluyor. Kırmızı rengiyle şık ve modern tasarıma sahip mısır patlatma makinesi ısıya dayanıklı ana gövdeye sahip. Ayrıca servis kasesi olarak da kullanılabilen hazne kapağı bulunuyor. Hazne üst kapağı ile patlatılacak mısırın miktarını ölçebiliyorsunuz. Temizlik konusunda da oldukça pratik olan PatPat, yapışmaz kaplamalı mısır patlatma yüzeyi sayesinde kolayca temizlenebiliyor.

Tavsiye

Nestlé Türkiye’ye yeni CEO

Puan ver 2015 yılından bu yana Nestlé Ukrayna ve Moldova CEO’su olarak görev yapan Ansgar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz