Ana Sayfa » Haber Turu » En lezzetli sofralar için Siemens’ten yeni fırın

En lezzetli sofralar için Siemens’ten yeni fırın

En lezzetli sofralar için Siemens’ten yeni fırın
Puan ver


Mutfakta hayatı kolay ve keyifli hale getiren Siemens Ev Aletleri, güzel bir sofranın keyfini sevdikleri ile yaşamak isteyenlere şimdi de yeni ankastre fırınını sunuyor. Çok fonksiyonlu Siemens HB56GR560T, cookControl40 otomatik pişirme programlarıyla yiyecekleri tam kıvamında en lezzetli şekilde pişirirken, ecoClean  özelliği  ile de temizliği zahmetsiz hale getiriyor.  

Evlerde aile ve dostlarla geçirilen akşamların vazgeçilmezi olan lezzetli, şık sofraları hazırlamak Siemens’in yeni fırını ile daha da kolaylaşıyor. Siemens HB56GR560Tyenilenmiş sıcak hava özelliği hotairEco sayesinde hem enerji kullanımını A sınıfının yüzde 30 altına düşürüyor hem de mükemmel pişirme sonuçları elde ediyor. Derin dondurucudan çıkarılan pizza, pasta veya lazanya gibi yiyecekler özel ısı kontrollü hotairEco özelliği sayesinde enerjiden tasarruf edilerek mükemmel şekilde pişiriliyor.  Tam kıvamında pişmiş yiyeceklerle leziz bir akşam yemeği öncesinde size de sevdiklerinizle sohbet edeceğiniz keyifli anlar kalıyor.

Yeni Siemens HB56GR560T fırının cookControl40 özelliği farklı türde yemeklerin mükemmel bir şekilde pişirilebilmesi için 40 ayrı otomatik pişirme programı sunuyor. Önemli bir kullanım kolaylığı sağlayan bu özellikte program seçiliyor, ağırlık giriliyor ve kızarma derecesi ayarlanıyor, gerisi fırına bırakılıyor. Ekmek gibi kabarması gereken mayalı hamur işleri için geliştirilmiş pişirme fonksiyonu hydrobaking, içi yumuşak ve nemli, dışı çıtır olması gereken her türlü hamur işi mükemmel bir çözüm sunuyor.

Simens HB56GR560T fırının ecoClean özelliği, fırın temizliğini hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor, temizlik ihtiyacı en aza iniyor. Yan, arka ve tavan bölümlerinde kullanılan paneller üzerindeki özel malzeme üzerinde toplanan kirler oksidasyon yolu ile büyük oranda yok edilerek el ile temizlik ihtiyacı ortadan kaldırılıyor. Fırının 1 seviye teleskopik tepsi sistemi ise daha iyi görüş alanı ve kolay kullanım sağlıyor. Bu sistem ile yemekler kolaylıkla kontrol edilebiliyor.

OKU ➤  Muratbey, Dünya Sağlık Günü’nde peynirin önemine dikkat çekti

Siemens HB56GR560T fırın, nasıl kapatılırsa kapatılsın kapağın yavaşça kapanmasını sağlayan frenleme sistemi softClose’a da sahip. Ayrıca maksimum 40° C ısınan ön kapakla fırının kullanımı daha güvenli hale geliyor.

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Çay saatinizi renklendirecek tariflerPuan ver Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir