Ana Sayfa » Haber Turu » En Hızlı Little Caesars’lı Belli Oldu

En Hızlı Little Caesars’lı Belli Oldu


Türkiye’yi nefis kenar ile tanıştıran Little Caesars, şimdi de sektördeki hız kavramına başka bir boyut getiriyor. Hızın sokakta değil mutfakta uygulanması gerektiği prensibine inanan Little Caesars, kendi çalışanları arasında düzenlediği “Türkiye’nin En Hızlı Pizzacısı” yarışması ile en hızlı üç pizza ustasını seçti.

Yarım asırlık tarihi ile tüm dünyada en çok tercih edilen ilk üç pizza zincirinden biri olan Little Caesars, sektöre yenilikler getirmeye devam ediyor. Pizza severleri kaliteli, lezzetli ve sağlıklı pizza ile buluşturan Little Caesars Türkiye, şimdi de pizzada hızlı servis kavramını değiştirmeye mutfaktan başlıyor.

Hızın sokakta değil mutfakta uygulanması gerektiği prensibinden yola çıkan Little Caesars bu amaçla düzenlediği bir yarışma ile “Lezzete Hız Katan” yeteneklerini belirledi.

İstanbul’da Kızıltoprak Şubesi’nde düzenlenen “Türkiye’nin En Hızlı Pizzacısı” yarışması 80 restoran müdürü ve 20 franchisee arasında gerçekleşti. 9 farklı satış bölgesinde yapılan ön elemeler sonucunda 9 restoran müdürü ve 1 franchisee finale katılmaya hak kazandı.

2 adet büyük boy Pepperoni pizzanın hazırlandığı yarışmada katılımcılar hamur açma, soslama, peynirleme ve malzemelerin pizza üzerindeki yerleşimine göre değerlendirmeye alındılar. 64 saniyelik derecesi ile birinci olan Ümraniye Şube Müdürü Emre Erden, ödülünü Çelebi Gıda – Little Caesars Türkiye Genel Müdürü Banu Arıduru’nun elinden aldı.

Little Cesars Türkiye ekibi; “Türkiye’nin En Hızlı Pizzacısı” yarışması ile genel müdürden bölge müdürlerine, operasyon müdürlerinden franchisee’lere kadar yarışmacılarla yarışarak, örnek teşkil edecek beceri ve hızda kaliteli pizza yaparak, şirketin her kademesinde lezzet ve hıza verilen önemi sergilediler.

Bu yarışma ile hem çalışanlarıyla keyifli vakit geçirmek hem de pizza sektöründeki hız kavramını bir adım daha ileriye taşımayı amaçlayan Little Caesars, servisteki hızını artırmaya mutfaktan başlıyor. Mutfakta geçen saniyeleri verimli kılarak, müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeye ve en lezzetli pizzayı sunmaya çalışan marka, ürünlerini tüketiciye ulaştırma süresini kısaltmak için tüm ekibine düzenli eğitimler veriyor.

OKU ➤  RAMAZAN’DA 30 GÜNE 30 ALTIN ÖNERİ

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir