Ana Sayfa » Haber Turu » En Güzel Yemekler Emsan Ceraflame Serisi ile Pişer

En Güzel Yemekler Emsan Ceraflame Serisi ile Pişer


Geçmişten günümüze gelen Türk mutfağının en lezzetli yemekleri toprak tencerelerde pişerdi. Yemeklerin lezzetli pişmesine önem veren Emsan, geleneksel pişirme kaplarının sırrını şık ve modern tasarımıyla Ceraflame serisinde sunuyor. Türkiye’de bir ilk olan toprak seramik özelliğiyle Ceraflame serisi; dayanıklı yapısıyla ocaktan buzdolabına, fırından sofraya rahatlıkla kullanılabiliyor.

Toprak tencerelerde pişen yemeklerin lezzeti bir başka olduğundan Emsan, Ceraflame serisi ile toprağın bereketini sofralarla buluşturuyor. Tencereden tavaya, sahandan cezveye gerçek toprak seramikten oluşan Ceraflame serisi kalıcılık, dayanıklılık, sağlık ve güveni bir arada sunuyor.

Toprak  Seramik Yapısıyla Sağlık, Dayanıklılık ve Güven Sağlıyor

Türkiye’de bir ilk olan Emsan Ceraflame serisi, toprak seramik yapısıyla hızlı ve kolay ısınmanın yanı sıra, sıcaklığını da uzun süre koruyor. Ateşe ve termal şoka dayanıklı yönüyle fark oluşturan Ceraflame serisi, dayanıklı yapısıyla ocaktan buzdolabına, fırından sofraya gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. Aynı zamanda mikrodalga fırında da rahatlıkla kullanılan Ceraflame serisi, yemeklerin lezzetini koruyarak güvenle ısıtılmasını sağlıyor.

Şık tasarımıyla damağa olduğu kadar göze de hitap eden Ceraflame serisi ile pişirilen yiyecekleri gönül rahatlığıyla servislerde de kullanabiliyor. Sağlıklı yemek pişirme üzerine konumlanan Ceraflame serisi; 18-20-24 cm derin tencere, 28 cm tava ve karnıyarık tencere, 32 cm vog tencere, fırın tepsisi ve sahan ile lezzetli yemekler pişirebilir,  cezve ile közde pişmiş kahve lezzetini yakalayabilirsiniz.

OKU ➤  Antepfıstığına büyük destek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir