Ana Sayfa » Haber Turu » En Güzel Balıklar Fishy Tavada Pişer

En Güzel Balıklar Fishy Tavada Pişer


Balık sezonunun açıldığı bu günlerde Emsan, özel olarak tasarladığı ‘Fishy Tava’ ile balık pişirmeyi keyfe dönüştürüyor. Fishy Tava’nın özel yanmaz yapışmaz yüzeyi, ergonomik kilitlenebilir sap tasarımı ve çift taraflı kullanımı ile tadı damaklarda kalacak balıklar kolayca pişecek.

Emsan Fishy Tava, özel tasarımıyla çift yönlü kullanım imkânı sunarken, pratiklik açısından devrim oluşturuyor. Balıkları tavaya dizdikten sonra şeklini koruyarak tersini çevirme imkanı sağlayan Fishy Tava, bu özelliği ile her iki tarafın eşit pişmesini sağlıyor. Fishy Tava’nın özellikleri sadece bununla sınırlı değil. Çift taraflı yanmaz yapışmaz yüzeyi, özel buhar kanalı ve ısıyı eşitlemesi, zahmetsiz ve lezzetli pişirme imkânı sunuyor.

26, 30 ve 34 cm’lik farklı boyutları olan Fishy Tava, tutacaklarındaki özel kilit ve çevresindeki kanal sayesinde birbirine kenetleniyor; bu da pişirme ve çevirme sırasında etrafa yağ sıçramasını önlüyor.

Emsan Fishy Tava’nın tasarımı da kendi gibi özel. İnce balık desenleriyle bütünleştirilen ürün, kullanım kolaylığının yanı sıra şıklığı ile de öne çıkıyor.

OKU ➤  Çömlekte Dermason Fasulye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir