Ana Sayfa » Haber Turu » Emsan Griss Kek Kalıplarıyla Keklerin Şekli Bozulmuyor

Emsan Griss Kek Kalıplarıyla Keklerin Şekli Bozulmuyor

kekÇay saatlerinin en güzel lezzetlerinden biri olan kekin lezzeti kadar sunumu da önem taşıyor. Mutfakların yenilikçi markası Emsan, yepyeni ürünü seramik kaplama Griss Kek Kalıbı ile dağılmadan kolayca çıkan kekleri sunumlarınıza hazırlıyor.

Üzümlü, fındıklı, çikolatalı ve daha yüzlerce çeşitleriyle ikramlıkların en gözde yiyeceği kekler, hoş görüntüsüyle de göze hitap ediyor. Mutfakların en köklü markası Emsan, şekli bozulmadan istediğiniz gibi keklerle en güzel sunumları yapabilmeniz için Griss Kek Kalıbını üretti. Alüminyum döküm üzeri seramik kaplama Griss Kek Kalıbıyla farklı şekillerde kek pişirmek çok kolay.

Fırında çok yüksek ısıda bile kullanıma uygun Emsan Griss Kek Kalıbı, çabuk pişirme kolaylığı sağlıyor. Isıyı eşit derecede dağıtarak pişmesini sağlayan Griss Kek Kalıbı, lezzetli kekleri hazırlamanızda en büyük yardımcınız olacak. Seramik yüzeyi sayesinde kalıptan kolayca ayrılan kekleri hazırlamanızı sağlayan Griss Kek Kalıbı çizilmelere karşı sağlam yapısıyla da uzun yıllar mutfaklarınızda yerini alacak.

OKU ➤  Zeytinli Ponçik

Bir Yorum

  1. hatice eyvaz karagöz

    ben yukardaki resimdeki griss kek kalıbını almak istiyorum.ama bir türlü bulamadım.nerden alabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir