Ana Sayfa » Haber Turu » Emsan Fit Tencere, Hem Sağlıklı Hem Pratik

Emsan Fit Tencere, Hem Sağlıklı Hem Pratik


Emsan, mutfağında pratiklikten hoşlanan kadınlar için yepyeni bir tencere seti sunuyor. Yeni Emsan Fit Tencere Seti ile sağlıklı, lezzetli ve pratik yemekler hazırlayabilmek çok kolay.

Kilitlenebilir cam kapağı, ergonomik tasarımı ve fırına girebilme özelliğiyle Emsan Fit Tencere Seti, farklı pişirme tekniklerini kullanarak yemek mönünüzü zenginleştiriyor.

Kapat, Kilitle ve Süz

Derin tencere ve karnıyarık tenceresi olmak üzere iki farklı boyutu bulunan Emsan Fit Tencere Seti’nin kilitlenebilir cam kapağı, yemeklerinizin suyunu, tencereyi ters çevirerek süzme imkanı veriyor. Tencerenin akıllı kapağı süzgeç kullanmadan pratik bir şekilde yemeğinizin suyunu süzdürüyor. Profesyonel tasarımlı ergonomik çelik sapları hem ele rahatça oturuyor hem de metal olması sayesinde tencerenin fırına girmesine olanak sağlıyor. Pişirmeye ocakta başlayıp, fırında devam edebilir; tenceredeki yemeğinizi ayrı bir kaba almadan fırınlayabilirsiniz.

Kullanışlı Boyutla ile Mutfakta Vazgeçilmez

Emsan Fit Tencere Seti’nin 20 santim çapındaki 3,7 litrelik derin tencere ve 24 santim çapındaki karnıyarık tenceresi mutfağınızdaki en kullanışlı parçalar olacak. Birbirinden lezzetli çorbalar, pilavlar ve tüm diğer yemeklerin mimarı olacak set, sağlıklı yemekler yapmanın yanı sıra şık tasarımıyla da mutfağınıza modern bir görünüm kazandıracak.

OKU ➤  Müşteri Memnuniyetinde 2013 Üçüncü Çeyrek Sonuçları Belli Oldu

Tavsiye

Organik gıdada şampiyon yumurta

Boğaziçi Üniversitesi Analitik ve İçgörü Araştırma Merkezi (AIM), Türkiye’de organik gıda sektörünü masaya yatırdı. Merkezin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir