Ana Sayfa » Haber Turu » Emsan Accura Çatal-Kaşık-Bıçak İle Sofralara Şıklık Getiriyor

Emsan Accura Çatal-Kaşık-Bıçak İle Sofralara Şıklık Getiriyor


Mutfak ve sofralar için kullanıcılarına birbirinden güzel tasarımlar sunan Emsan; Accura çatal-kaşık-bıçak setiyle sofralarınızın şıklığını tamamlıyor. Emsan Accura çatal-kaşık-bıçak seti zarif, sade ve şık tasarımıyla kadınların tercihi oluyor.

Çatal-kaşık-bıçak setleri her sofranın şıklığını tamamlayan vazgeçilmez unsurudur. Sofralarında en az yemeğin lezzeti kadar onlara eşlik eden sofra gereçlerinin de şıklığına önem veren kadınların tercihi ise her zaman Emsan oluyor.

Emsan 40 yıldır sofranıza ve yemek kültürünüze zenginlik katan mutfak ürünlerini sizler için tasarlıyor. Emsan Accura çatal-kaşık-bıçak sade, modern ve kaliteli tasarımıyla sevdiklerinizle paylaşacağınız sofraların gözdesi oluyor. 91 parça Accura çatal-kaşık-bıçak seti paslanmayan yapısıyla uzun yıllar kullanıldığında da parlaklığını kaybetmiyor. Üstelik bulaşık makinesinde bile yıkandığında kalitesinden ödün vermiyor. Emsan Accura çatal-kaşık-bıçak setini sandıklı ya da kutulu alarak uzun yıllar boyu şık sofralarınızda ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. Emsan Accura’lara yetkili Emsan bayileri ve Emsan shoplardan ulaşarak kaliteyi ve şıklığı sofralarınıza taşıyabilirsiniz.

OKU ➤  Etli Yaprak Sarması

Tavsiye

Zeytinyağından sonra sofralık zeytin ihracatı da artışa geçti

Zeytinyağından Sonra Sofralık Zeytin İhracatı da Artışa Geçti

Zeytinyağından sonra sofralık zeytin ihracatı da artışa geçti Zeytinyağının ihracat rekorları kırdığı 2017/18 sezonunda, Zeytin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir