Ana Sayfa » Haber Turu » Emlak sektörünün sesi propertynewsturkey.com oluyor…

Emlak sektörünün sesi propertynewsturkey.com oluyor…

emlak-sektoru

Emlak sektörünün sesi propertynewsturkey.com oluyor…

Yabancıların ve özellikle de Arap dünyasının çok ilgi gösterdiği Türkiye emlak piyasasında söz sahibi olan web sitesi, Türkçe, Arapça ve İngilizce dillerde yayınlanarak dünyanın her yerinden ilgi çekiyor.

İklimi, tabii kaynakları, tarihi değerleri, denizleri ve yükselen ekonomisiyle altın fırsatlar sunan Türkiye’nin gayrimenkul portalı.

Mütekabiliyet yasası çıktıktan sonra dünyanın gözdesi haline gelen Türkiye’de villa, ev, daire, ofis ve arsa almak ve satmak için Türkiye’nin en etkili emlak portalını kullanın, doğru mülkü, doğru yerden almanın ya da en uygun şartlarda satabilmenin rahatlığını yaşayın. Sitemiz Türkçe-İngilizce ve Arapça olarak dizayn edilmiş olup her tür projenin sergilendiği bir platformdur.

Emlak sektörü hakkında bir çok konuyu içinde barındıran ve sektöre ivme kazandıracak olan propertynewsturkey.com İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin tüm emlak projelerini özellikle yurtdışında tanıtmak, yerli ve özellikle yabancı ziyaretçilerine emlak projelerinde istedikleri ön bilgilendirmeyi ve haber akışını sağlayan propertynewsturkey.com sahip olduğu basit fakat detaylı tasarımı ile ziyaretçilerine kullanım kolaylığı sunuyor.

Propertynewsturkey.com’un en önemli avantajı; farklı linkleri tıklayarak farklı sitelere yönlenmek zorunda kalmadan, yüzlerce konut projesini tek adreste, hemen her detayıyla bir arada gösterebilmesi.

Ziyaretçiler yüzlerce projeyi bir arada görüp inceleyebiliyor…emlak-sektoru1

Kullanıcılarına, hem yapımı devam hem de tamamlanıp satışa çıkan inşaat projelerini tek adresten sunan propertynewsturkey.com Türkçe ve İngilizce dilde haberlerinin yanı sıra Körfez Arap ülkeleri başta olmak üzere ana dili arapça olan tüm ziyaretçiler içinde arapça haberlere de yer veriyor.

Propertnewsturkey.com’u sektörün ihtiyaçları ve yaşanılan eksiklikleri dikkate alarak kurgulandı. Sitede, yerel bazda iş yapan müteahhit firmalardan dev projelere imza atan sektör lideri markalara kadar her inşaat şirketinin, projesini tüm detaylarıyla sunulabiliniyor.

Türkiye Geneli Konut Projeleri

Sektöre Yön Verenler ile Röportajlar

İnşaat Teknolojileri

Gayrimenkul İlanları Videolu

Bilgilendirme Uzman Köşe Yazıları

Sektörden Haberler

Lasman Tanıtımları

İş Güvenliği

Yapı Denetim Hakkında Uzman Görüşleri

Çevre Düzenlemeleri Peyzaj

Villa, konut ve toplu konut projeleri

AVM ve iş merkezleri, plazalar, rezidanslar

Oteller, tatil köyleri

Sanayi siteleri ve organize sanayi bölgeleri

Emlak pazarlama kuruluşları, arsa ofisleri

Kooperatifler, devre mülk şirketleri

Ahşap ve çelik prefabrike konut üreticileri, ithalatçıları

Toplu konut müteahhitlik hizmeti veren firmalar

Contract projelerini yürüten yüklenici firmalar

ve daha fazlasını propertynewsturkey.com da bulabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir