Ana Sayfa » Haber Turu » Elite World’de Turunç Festivali

Elite World’de Turunç Festivali


Her ay düzenlediği birbirinden farklı konseptlerdeki etkinlikleri ile de misafirleriyle buluşan Elite World Hotels, bünyesindeki Coffee Company’de “Turunç Festivali” başladı. Misafirlerin en faydalı meyvelerden turunçgillerle buluşacağı “Turunç Festivali”, 28 Şubat tarihine kadar sürecek.

Mevsimin vazgeçilmez lezzetleri portakal, mandalina, greyfurt, limon meyvelerinin bir araya gelerek, birbirinden farklı sunum ve lezzetleri barındıran Turunç Festivali, Elite World İstanbul Hotel Coffee Company’de lezzet tutkunlarını 28 Şubat’a kadar misafir ediyor olacak.

İstanbul’un en stratejik noktası Taksim’de konumlanan Elite World İstanbul Otel, İstanbul Florya E5 kavşağında bulunan Elite World Business Hotel, Van şehir merkezinde yer alan Elite World Van Hotel’in içerisinde yer alan Coffee Company noktalarında gerçekleşecek festivalde, günü ısıtacak turunçgillerle hazırlanan tatlılarla özel bir menü sunulacak.

“Mandalina Tartolet”, “Portakallı Ekler”, “Limonlu Profiterol”, “Greyfurtlu Puding”, “Portakal Kremalı Milföy”, “Limonlu Beze”, “Limonlu Porsiyon Pasta” gibi seçeneklerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

OKU ➤  Ayvalık Zeytini, Datça Olive Farm'da Kıymet Buldu

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi Ercan Yıldız, mutfakta sizi asla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir