Ana Sayfa » Haber Turu » Ekici Peynir’den Uzman Çocuklara Özel Yarışma

Ekici Peynir’den Uzman Çocuklara Özel Yarışma


57 yıldır sadece peynircilik yapan ve iddialı ürünleri ile çocukların da severek yediği peynirler üreten Ekici Peynir, Facebook Fan sayfasında çocukların uzmanlıklarını ortaya çıkarmalarını sağlamak amacıyla  “Gerçeğini Uzmanı Bilir Yarışması” düzenliyor.
9 Şubat 2014 tarihine kadar devam edecek olan yarışmaya katılanlar arasında yapılacak çekiliş sonucunda 1 kişiye XBOX 360 KINECT, 9 kişiye içi kırtasiye dolu okul malzemesi, 10 kişiye Pictureka Mega Mat oyunu, 90 kişiye boyama kitabı hediye edilecek.

Gerçeğini Uzmanı Bilir Yarışması ile Ekici Peynir, çocuklara özel düzenlediği Facebook yarışmasında gündelik bilgi içeren her konuda sorular soracak. Yarışmaya katılan çocuklar ise zekice ve etkileyici cevapları ile uzmanlıklarını ortaya koyacaklar. Katılımcı olan tüm çocukların yanıtları Ekici Peynir’in Facebook Fan sayfasında yer alan uygulama içerisinde yayınlanacak. Yarışma sonucunda düzenlenecek çekilişle birbirinden güzel hediyeler kazandıracak olan Ekici Peynir, sonucunda 1 kişiye XBOX 360 KINECT, 9 kişiye içi kırtasiye malzemesi dolu okul çantası, 10 kişiye Pictureka Mega Mat oyunu, 90 kişiye boyama kitabı hediye edecek.

Çocukların Doğruları Yarışacak

Gerçek doğruların değil, çocukların doğrularının yarışacağı bu yarışmada son katılım tarihi 09.02.2014 olacak. Gerçek doğruların değil, çocukların doğrularının yarışacağı Gerçeğini Uzmanı Bilir Yarışması’nda yer alan tüm cevapların sahipleri 14.02.2014 tarihinde gerçekleşecek çekilişe katılma hakkı kazanacaklar.

Katılım Oldukça Kolay

Ekici Peynir’in Facebook sayfasından kolayca ulaşılabilen Gerçeğini Uzmanı Bilir uygulamasını açarak 3 ayrı kategoriden 3 ayrı soruyu sırasıyla cevaplandırmak ve sayfaya yüklenen cevapların ardından kayıt formunu doldurmak yarışmaya katılmak için yeterli olacak.

Her soruyu doğru cevap olduğuna kesin kanaat getirene kadar yanıtlamayı sürdürebilecek olan çocuklar en beğendikleri cevapların yer aldığı kaydı ebeveynleri aracılığıyla Ekici Peynir’in Facebook Fan sayfasında yer alan uygulama içerisinde yayınlayabilecekler.

Yarışma Şartları

OKU ➤  Metro Toptancı Market Diyarbakır’ın Lezzet Kapılarını Aralıyor

Yarışmada yer alan video içerisinde sorulacak olan 3 soruyu doğru yanlış fark etmeksizin webcam yardımıyla cevaplayan kullanıcılar katılım formunu doldurarak 1 çekiliş hakkı kazanacaklar. Bir kullanıcı en fazla 3 farklı video ile kampanyaya katılabilecek.

Tavsiye

Zeytinyağından sonra sofralık zeytin ihracatı da artışa geçti

Zeytinyağından Sonra Sofralık Zeytin İhracatı da Artışa Geçti

Zeytinyağından sonra sofralık zeytin ihracatı da artışa geçti Zeytinyağının ihracat rekorları kırdığı 2017/18 sezonunda, Zeytin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir