Ana Sayfa » Haber Turu » Eker’den vazgeçilmez bir klasik

Eker’den vazgeçilmez bir klasik

Puan ver


Süt ve süt ürünleri konusunda tüketicilerini 37 yıldır kalite ve tazelikle buluşturan Eker, sütten gelen lezzetleri ile de fark oluşturmaya devam ediyor.  Son teknoloji ile donatılmış yeni tesislerinde, Türkiye’nin en lezzetli sütlerinden yapılan peynirler, sadece kahvaltıların değil tüm öğünlerin vazgeçilmezi, peynir sevdalıların favorisi.

Kalsiyum deposu, protein zengini Eker peynirler, besleyicilik ve lezzeti bir arada sunuyor.

Yarım yağlı, tam yağlı ve klasik tam yağlı çeşitleri ile Eker beyaz peynir ailesi, kimi zaman kahvaltı sofralarını süslerken, kimi zaman akşam yemeklerine eşlik ediyor. Kendine has lezzeti ile kahvaltılara, makarnalara, salatalara, böreklere bambaşka bir lezzet katan; kolayca dağılmayan, rahat kesilen Eker beyaz peynirler, simidin ayrılmaz eşiyken, sofraların daimi misafiri…

İçeriğindeki yüksek süt oranıyla farklılığını hemen hissettiren Eker kaşar grubu peynirleri ise; kaşar, dilimli kaşar, pizza kaşarı, örgü, dil peyniri çeşitleri ile pizzalardan tostlara, yemeklerden kahvaltı sofralarına kadar her yere apayrı bir tat katıyor, lezzeti ile fark oluşturuyor.

Tüm Eker ürünleri gibi lezzet, hijyen, doğallık ve kalite önceliği ile üretilen Eker peynirler, hem perakende hem de catering kanalı ile satılıyor.

OKU ➤  Pancarlı Risotto

Tavsiye

10 yaş daha genç gözükebilirsiniz..!

Puan ver 10 yaş daha genç gözükebilirsiniz..!  Tüm dünyanın genç ve sağlıklı kalmanın peşinde koştuğu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz