Ana Sayfa » Haber Turu » Egg&Burger’den Özel Et Menüsü

Egg&Burger’den Özel Et Menüsü


Egg&Burger, klasik lezzetlerinin yanı sıra Etiler-Teşvikiye ve Göktürk şubelerinde artık 3 çeşit ızgara ete de yer veriyor. Egg&Burger’ın menüsüne kattığı Rib Eye Steak, Sirloin Steak ve Egg&Burger Mix, et düşkünlerini bekliyor.

Sezona özel tariflerle hazırladığı ve kendine özgü yepyeni ev yapımı hamburgerleri misafirlerinin beğenisine sunan Egg&Burger, bilinen lezzetlerinin yanı sıra Etiler-Teşvikiye ve Göktürk şubelerinde 3 çeşit ızgara eti misafirlerinin beğenisine sunuyor.

Parmak patates ve mozzarella sticks’in yanı sıra Akdeniz yeşillikleri ile lezzetlenen ızgara antrikot ‘Rib Eye Steak’ veya Izgara bonfile ‘Sirloin Steak’, dilimlenmiş antrikot, ince biftek dilimlerine eşlik eden dana sosis; ‘Egg&Burger Mix’, Egg&Burger’ın yeni menüsüne kattığı özel et lezzetleri.

Amerika’nın geleneksel diner anlayışını aratmayacak şekilde dekore edilen kırmızı deri koltukları, metal masaları, siyah-beyaz dekorları, bar masaları ve neon ışıklarıyla Teşvikiye, Etiler, Fulya, Göktürk ve Cihangir’de hizmet veren Egg&Burger, damak tadına düşkünlere 1950lerin atmosferini yaşatıyor.

OKU ➤  İstanbullu kadınlar Teknosa Mutfağı'nda buluştu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir