Ana Sayfa » Haber Turu » Efsina Gurme İle Tuz Tüketimini Azalt

Efsina Gurme İle Tuz Tüketimini Azalt

gurmeÖzenle seçilmiş tane baharatlar ve doğal Himalaya Tuzu ile harmanlanan “Baharat Çeşnili Himalaya Tuzu Gurme”, Efsina’nın en fazla dikkat çeken ürünleri arasında yer alıyor. Efsina, Gurme ürünü ile insanların tuz tüketimini azaltmayı da amaçlıyor.

Efsina Gurme, sofraların vazgeçilmezi oldu. Geçen aylarda raflarda yerini alan Türkiye’nin yeni tuz markası Efsina’nın ürün çeşidi arasında bulunan baharat çeşnili Himalaya tuzu Gurme, tüketiciler tarafından çok beğenildi.

Yüzde 100 doğal olan Gurme, tüm yemek ve ızgara çeşitlerinde seramik bıçaklı değirmeni sayesinde öğütülerek kullanılabiliyor. Efsina Genel Müdürü Özgür Özdemir, yaklaşık iki ay önce Efsina olarak perakende tuz pazarına adım attıklarını belirtti. Yaşam kristalleri olarak adlandırılan tuzu en doğal haliyle sofralara getirdiklerini söyleyen Özdemir, satışlarının çok iyi gittiğini ifade etti. Tüketiciler tarafından ürünlerine yoğun bir ilginin olduğunu dile getiren Özdemir, özellikle baharat çeşnili Himalaya tuzu Gurme’nin çok beğenildiğini ifade etti. Sekiz ayrı baharatın bulunduğu Gurme’nin yüzde 57’sinin Himalaya tuzundan oluştuğunu söyleyen Özgür Özdemir, Gurme ürünleri ile insanların tuz tüketimini azaltmalarını sağlamayı amaçladıklarını kaydetti.

OKU ➤  Keçi Peyniri Severlere Özel Gurme Sepeti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir