Ana Sayfa » Haber Turu » Döner Stop’tan yoğun istek üzerine: Açık Klasik

Döner Stop’tan yoğun istek üzerine: Açık Klasik


Döner lezzetini geleneksel sınırından çıkaran Döner Stop, yoğun istek üzerine Açık Klasik’i yaptı. Açık Klasik’te döner lavaş üzerinde servis ediliyor; aradığın doğal döner lezzeti ile arana hiçbir şey giremiyor. 

Döner sever istedi, Döner Stop ikiletmedi! “Bana döner yeter” diyorsan Açık Klasik tam da sana göre. Açık Klasik, Döner Stop’un alışılmış menülerinden çok farklı. Döner Stop’un lezzeti doğallığından gelen döneri, taptaze lavaş üzerinde, açık şekilde servis ediliyor. Aradığın döner lezzeti ile arana hiçbir şey giremiyor. Açık Klasik’te dönere turşu, salata ve patates kızartması eşlik ediyor. Bu yepyeni lezzet hem hafif hem de doyurucu.

Döner Stop, dönerinin lezzeti konusunda iddialı: Etler deneyimli döner ustalarının gözetiminde en kalitelilerinden seçiliyor; dönere hiçbir katkı maddesi katılmıyor. En hijyenik şekilde hazırlanan ürünler, her seferinde aynı lezzetle sunuluyor.

Döner lezzetini geleneksel sınırından çıkaran Döner Stop, seni dinlemeye ve yenilikleri ile şımartmaya devam edecek. Şimdiye kadar yaptığı Cheese Klasik, Cafe de Paris, Cheddar Mantarlı ve Jalapeno Biberli döner sandviç ve dürüm seçenekleriyle kendini sana kanıtlayan Döner Stop, aranızdaki bağı daha da güçlendirmeye kararlı. Şimdi sen de bir adım at. Açık Klasik’le tanışmak için Kavacık, Mecidiyeköy ya da Capitol AVM’ye uğra. Döner Stop’un enerjisi seni orada bekliyor olacak. Ve unutma: “Bu döneri yersin ve döner yine gelirsin!.”

Tavsiye

Bisküvi Kremalı Kurabiyeler

(20-25 Adet İçin) Fotoğraf: Özgür Bakır Malzemeler: 150 gram margarin 2,5 su bardağı un 1 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir