Ana Sayfa » Haber Turu » Diyetisyenler Wasa lezzetleriyle buluştu

Diyetisyenler Wasa lezzetleriyle buluştu

Puan ver


Dünyanın lider gevrek ekmek markası Wasa, bu yıl dördüncüsü Hacettepe Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen “Hacettepe Beslenme ve Diyetetik Günleri Mezuniyet Sonrası Eğitim Programları”nda katılımcılara sağlıklı lezzetler sundu.

Sağlıklı beslenmek isteyenler için üretilen, 2000 yılında Türkiye pazarına giren İsveç’in geleneksel ekmeği tam tahıllı Wasa, 27 – 29 Haziran tarihleri arasında “Hacettepe Beslenme ve Diyetetik Günleri Mezuniyet Sonrası Eğitim Programları” süresince bar, sandviç ve gevrek ekmek çeşitleriyle diyetisyenlerin lezzet durağı oldu.

2007 yılından bu yana Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nün iki yılda bir düzenlediği programda tüm ürün çeşitlerinin tanıtıldığı Wasa standı yoğun ilgi gördü. Tam çavdar ekmeğinden üretilen ve bu sayede lif, vitaminler ve mineraller bakımından son derece zengin Wasa bar, sandviç ve gevrek ekmekleri hem lezzetli hem de sağlıklı bir alternatif oluşuyla katılımcılardan tam not aldı.

OKU ➤  Hanelia.com Açıldı...

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Puan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz