Ana Sayfa » Haber Turu » Divan Pastanelerinin Özel Lezzetleri İle Yazın Keyfini Çıkarmalı 

Divan Pastanelerinin Özel Lezzetleri İle Yazın Keyfini Çıkarmalı 

divanYaz günlerinde, Divan Pastanelerinin birbirinden leziz tatları, vazgeçilmez bir keyif vaad ediyor. Bir Divan klasiği Rokoko, nefis aromalarıyla dondurmalar, rengârenk macaronlar ve yaprak nane ile güneşli günlerin keyfini çıkarın.  

Bir yaz efsanesi olan ve usta eller tarafından hazırlanan Rokoko, bitter çikolatayla kremanın şahane uyumu, üzerindeki incecik fındık parçacıkları ve ılık çikolata sosunun benzersiz tadıyla, Divan Pastaneleri müdavimlerine yaz aylarında kalıcı bir serinlik sunuyor.

Limon sorbe, kayısılı, cookie’li, kaymaklı fıstıklı, damla sakızlı gibi 16 farklı çeşitte Divan Dondurmaları iki farklı boyda hazırlanan orijinal kutularında satışa sunuluyor.

Renklerini gökkuşağından, lezzetini ise “Ganache” adlı kremasından alan Divan macaronları, geleneksel Parisien kökenleri ve otantik Türk tatları harmanlanarak hazırlanıyor. Frambuaz, şokola, fıstık, passion fruit, gül, karamel, Türk Kahvesi, vanilya, limon, muz ve nane çeşitleriyle özel tasarım kutularının içerisinde satışa sunulan Divan macaronları, gökkuşağından aldıkları renkleri ve nefis aromalarıyla, lezzet düşkünlerine yaşamın tatlı yönlerini hatırlatıyor.

Bitter çikolata ile nane aromasının mükemmel uyumundan ortaya çıkan Yaprak Nane ise keyfinizi arttıracak gerçek bir lezzet fırtınası. Yaprak formundaki çikolata kahvenin yanında vazgeçilmez bir tat.

OKU ➤  İstanbul Aşçılar Derneği’nin İlk Amacı ‘Eğitim’

Tavsiye

Ev Yapımı Peynir

Ev Yapımı Peynir

Ev Yapımı Peynir (4 Parça Peynir İçin) Malzemeler: 1 litre günlük süt 2 paket krema …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir