Ana Sayfa » Haber Turu » Divan Pastaneleri Düğün Pastaları‏

Divan Pastaneleri Düğün Pastaları‏

Divan Pastaneleri Düğün Pastaları‏
Puan ver


Divan Pastaneleri, düğün hazırlıkları yapan çiftlere Beyaz Düşler, Altın Hisler ve Renkli Dünyalar temaları altında hepsi birbirinden şık ve bir o kadar da leziz düğün pastaları sunuyor.

Divan Pastaneleri; bu yaz düğün hazırlıkları yapan çiftlere özel, en mutlu günlerini damaklarında kalan tatla hatırlayacakları muhteşem pastalar hazırladı. Beyaz Düşler, Altın Hisler ve Renkli Dünyalar temalarından biri mutlaka sizin aşkınızı anlatıyor.

Divan Pastaneleri gelin ve damadın karşınına Beyaz Düşler teması altında 4 farklı alternatifle çıkıyor:  Karanfiller ve inci süslemeleri ile Karanfil Buketi, kristal taşlar ve gümüşün ışıltısının katmerli çiçeklerle birleştiğiKristal Aşk, beyaz manolyalar ile şeker drapelerinin buluştuğu sade ve şık Manolya Bahçesi ile zarif gala çiçekleri, nadide inciler ve fiyonklardan oluşan Fiyonk & İnci pastaları.

Altın Hisler temalı Vandela’da güllerin soyluluğu, kristal taşlar ve altının ihtişamı ile buluşuyor. Kristal taşlı zarif bir broşla zenginleştirilen tül bir kese içindeki nikah şekerleri de ayrıca bu temanın farkını ortaya koyuyor.

Renkli Dünyalar temasında 2 farklı seçenek söz konusu. Pembe tonlardaki kalp ve çiçek süslemeleri ile Aşkın Tadı pastası ile sevimli gelin damat figürlerinin kullanıldığı lila tonlarındaki sempatik pasta İlk Aşk.

Ana pasta ile uyumlu dilim pasta, cupcake ve kurabiyelerin dekorunda kullanılan süslemelerin tamamı ince el işçiliği ile özenle hazırlanıyor. En küçük detayların bile önemli olduğu bu en mutlu gününüzde düğün pastanızı seçmek için Divan Pastanelerini mutlaka ziyaret edin.

 

OKU ➤  Özsüt ’ten Yeni Bir Lezzet: Rengarenk Makaronlar

Tavsiye

Vişneli Turta

Vişneli Turta

Vişneli TurtaPuan ver Vişneli Turta (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 1 su bardağı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir