Ana Sayfa » Haber Turu » Denizin Büyülü Dünyası Artık Sofralarınızda

Denizin Büyülü Dünyası Artık Sofralarınızda

Puan ver


Yaşadığı ortama yeni bir soluk ve enerji katmak isteyenler için ödüllü tasarımcı Tim Coffey’nin deniz esintilerini taşıyan çizimleri ile hayat bulan servis takımlarını tasarım tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

Ödüllü tasarımcı Tim Coffey’nin deniz esintilerini taşıyan eşsiz çizimleri Evdebir.com kalitesiyle şimdi evlerinizde… Ev tekstilinden aksesuara ve mobilyaya uzanan geniş ürün yelpazesiyle ev modasının seçkin alışveriş sitesi Evdebir, Coffey’nin cesur renkleri ve zarif çizimlerinden oluşan mercan servis takımlarını sofralarınıza getiriyor.

Online alışverişi bir zevke ve keyfe dönüştürmeyi amaçlayan tasarım ürünlerinin adresi Evdebir,  bu yaz evlerinizde Tim Coffey fırtınası estiriyor. Eşsiz ürün tasarımlarıyla sanatı ve şıklığı bir araya getiren Evdebir.com,  Coffey’nin sulu boya çalışmalarını taşıyan ürünleriyle masalarınıza denizin derinliklerindeki zarafeti sunuyor. Tim’in tasarımları ve canlı renklerinden oluşan mercan desenli seramik servis takımları Evdebir şıklığıyla masalarınızı görsel bir şölene dönüştürüyor.

Asalet, Sadelik ve Şıklık Bir Arada

Ünlü tasarımcılara ait özel koleksiyonları satışa sunan Evdebir.com denizin büyülü dünyasının izlerini taşıyan mercan desenli servis takımlarını tüketicilerin beğenisine sunuyor. ABD’li olan ve yaşadığı çevreden ilham alan ünlü tasarımcı Tim Coffey, tasarımlarıyla günlük yaşantıda kullanılan ürünlere asaleti ve sadeliği taşıyor.

Benzersiz koleksiyonlarıyla faaliyet gösteren online alışveriş markası Evdebir, mercan desenli takımlarında Coffey’nin çizgileri ve canlı renkleriyle tüketicileri hayal dünyasına taşımayı amaçlıyor. Her zevki göz önünde bulundurarak hazırlanan ürünler kişilere sofralarını yeniden dizayn etme olanağı sağlıyor.

Ödüllü çocuk kitabı illüstrasyonlarına sahip olan Tim Coffey’nin deniz tutkusu, mercan desenleriyle yaşama karışıyor. Denizin derinliklerini yansıtan desenlerin ve naif çizgilerin yanı sıra davetkârlıkta sınır tanımayan mercanların renkli dünyasını sunan ürünler,  kişiyi bulunduğu ortamdan alıp denizaltında bir yolculuğa çıkartacak etkileyicilikte. Tim Coffey’nin tropik denizlerin derinliklerini rengârenk çiçek bahçelerine çeviren mercan desenli yemek takımları, Evdebir farkı ve kalitesiyle mutfaklarınızı renklendiriyor.

OKU ➤  Sağlıklı Tariflerle Yaza Sağlıklı Girin

 Coffey’nin tasarımları yepyeni bir alternatif…

Evdebir, Tim Coffey’nin başarısının gündelik ürünler, parti malzemeleri, kâğıt ile süslerden oluşan albüm koleksiyonları gibi farklı programların lisansı ile katlanarak arttığını müjdelerken, Coffey’nin lisans programlarının günümüz seçkin tüketicileri için yepyeni bir alternatif oluşturduğunu söylüyor.

 

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Puan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz