Ana Sayfa » Haber Turu » De’longhi İle Mutfağınızda ‘Cafe’ Havası

De’longhi İle Mutfağınızda ‘Cafe’ Havası


İtalyan şıklığını tasarımlarına yansıtan De’Longhi, Kombi Kahve Makinesi BCO 264B ile kahveye dair aradığınız her şey bir arada. Kahve tutkusundan vazgeçemeyenlerin bir numaralı tercihi De’Longhi Kombi Kahve Makinesi, Cappucino’dan Latte’ye, Filtre kahveden espressoya kadar birçok çeşit kahveyi mutfağınıza taşıyor.

Dünyada kahve makineleri ile öne çıkan ve kahve tutkunlarının tüm isteklerine cevap verebilen De’Longhi, Kombi Kahve Makinesi ile istediğiniz tüm kahve çeşitlerine tek bir makine ile ulaşmanız mümkün. De’Longhi kahve makineleri evde ve ofiste kahve keyfinize ayrıcalık katıyor. Özel zamanlayıcısı ile istediğiniz saatte kahveniz hazır. Güne kahve ile başlamayı tercih edenler için akşamdan zamanlayıcıyı kurmak yeterli.

Bir Kahve Makinesinden Daha Fazlası

Filtre kahve, espresso, latte ve barista usulü cappucino çeşitlerini aynı makinede bir araya getiren De’Longhi Kombi Kahve Makinesi, kahve severlerin vazgeçilmezi olmaya aday. De’Longhi Kombi Kahve Makinesi, tam kıvamında cappuccinolar için süt, buhar ve havayı mükemmel şekilde birleştirerek zengin ve krema kıvamında köpük elde ediyor.

“Tat Seçici” özelliği ile tek tuşla yumuşaktan serte, dilediğiniz lezzette bir kahve elde etmek mümkün hale geliyor. Özel tasarımlı damlatmaz musluğu sayesinde, kahvenizi servis ederken makinenizden su damlama ihtimalini de ortadan kaldırıyor.

Mutfaklarında şıklık ve rahatlığı bir arada görmek isteyenlerin ilk tercihi olan De’Longhi Kombi Kahve Makinesi kahveyi sıcak tutmak için ısıtıcı tabanı, paslanmaz çelik kazanı ve bulaşık makinesinde yıkanabilen özel cam karafı ile mutfakların vazgeçilmezi oluyor.

OKU ➤  Pınar Mangal Keyfi “Büyük Dilim Sucuk” ile Mangallar Lezzetleniyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir