Ana Sayfa » Haber Turu » De’Longhi Grup, Omnivore Food Festivali’nde Yerini Alıyor

De’Longhi Grup, Omnivore Food Festivali’nde Yerini Alıyor


Dünyanın ilk gezici yemek festivali Omnivore Food Festival, dünyaca ünlü şefleri ve Türk şefleri bu etkinlikte buluşturuyor. De’Longhi Grup, Omnivore Food Festivali’ne dünyanın bir numaralı kahve makine markası De’Longhi ve dünyanın bir numaralı gıda hazırlama markası Kenwood ile sponsor oluyor. Omnivore Food Festivali, 27-29 Kasım 2014 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek.

Dünyaca ünlü şefler ile Türk şeflerini bir araya getiren dünyanın ilk gezici yemek festivali Omnivore Food Festivali’nin, Paris, New York, Cenevre, Şangay, Moskova, Sidney ve Brüksel’den sonra son durağı İstanbul. 27-29 Kasım 2014 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi ve çeşitli restoranlarda düzenlenecek olan Omnivore Food Festivali’nde ünlü İtalyan marka De’Longhi de ürünleriyle yerini almaya hazırlanıyor.

Omnivore Food Festivali ile sponsorluk anlaşmasına imza atan De’Longhi Grup, Kenwood ürünleri ile şeflere yemek yapımında eşlik edecek. Düzenlenecek etkinlikleri birçok farklı başlık altında toplayan Omnivore Food Festivali, Master Classes kategorisinde dünyaca ünlü şefleri, mutfak profesyonellerini ve genç yetenekleri buluşturarak ilham veren şovlara imza atacak. Aynı zamanda De’Longhi, Omnivore Food
Festivali’nin Master Classes şov alanında yer alacak standında, kahve makineleriyle katılımcılara kahve servisi yapacak.

 

OKU ➤  Yeni Tefal CeramicControl İle Daha Lezzetli Yemekler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir