Ana Sayfa » Haber Turu » Dardenia’dan Balık Tutkunlarını Şımartan Bir Lezzet: Fener Kavurma

Dardenia’dan Balık Tutkunlarını Şımartan Bir Lezzet: Fener Kavurma

Dardenia’dan Balık Tutkunlarını Şımartan Bir Lezzet: Fener Kavurma
Puan ver


Balık severlere farklı lezzet deneyimleri sunan Dardenia, klasik bir balık lokantası lezzeti olan fener kavurmayı yeniden yorumladı. Teppanyaki ızgarada özel Dardenia sosuyla pişirilen, yanında pita ekmeği ve mini salata ya da patates kızartması ile birlikte servis edilen Fener Kavurma, dayanılmaz soslu lezzeti ve hafifliğiyle yaz aylarında sağlıktan ve lezzetten vazgeçmek istemeyenlerin kalbini fethediyor.

Yenilikçi menüleriyle balık tutkunlarının uğrak adresi olan Dardenia, dayanılmaz fener balığı lezzetini geleneksel olarak yorumlayarak yeniden oluşturdu. Dardenia’nın en çok tercih edilen tadlarından biri haline gelen Fener Kavurma, bağımlılık oluşturan lezzeti ve hafifliğiyle yaz aylarında sağlıktan ve lezzetten vazgeçmek istemeyenlerin kalbini fethediyor.

Fener Kavurma menüsünde, teppanyaki ızgarada özel Dardenia sosuyla pişirilen fener balığı, kapya biber, beyaz soğan ve sarımsakla çeşnilendirilip pişiriliyor, yanında pita ekmeği ve mini salata ya da patates kızartması ile birlikte servis ediliyor. Dardenia’nın enfes balık lezzetini en sağlıklı haliyle sunan menülerinden biri olan Fener Kavurma, hem çok lezzetli hem de tamamen katkısız ve saf bir lezzet olarak farklı tatlar arayanların vazgeçilmezi olacak.

Tüm lezzetlerini balık aşkıyla ve geleceğe verimli denizler bırakmak arzusuyla hazırlayan, ürünlerinde hiçbir katkı maddesi kullanmayan Dardenia, balık ekmek, balık çorbası, kalamar tava, midye tava, fish&chips ve tempura atıştırmalıklar gibi seçeneklerle de her damak tadına hitap ediyor.

OKU ➤  Turna yemişi ile Geleneksel Et Ruloları

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu KekPuan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir