Ana Sayfa » Haber Turu » Dardanel’den Türkiye’de bir ilk daha

Dardanel’den Türkiye’de bir ilk daha

dardanel1Yeniliklerinde hız kesmeyen ve lezzet tutkunlarına farklı deneyimler sunmak için büyük bir tutkuyla çalışan Dardanel, Türkiye’de yine ilklere imza attı.

Dardanel’in, taze ve tüketime hazır olarak sunulan 4 yeni ürünü mezgit schnitzel, limonlu levrek schnitzel, karidesli patates kroket ve midye tava, deniz ürünü aşıklarıyla buluştu. Taze ve tüketime hazır olan bu ürünler, Türkiye’de ilk olma özelliğini de taşıyor. Dardanel’in, sadece Migros’larda bulabileceğiniz bu yepyeni 4 ürünü, ısıtılarak ya da çıtır çıtır bir lezzet için fritöz ya da tavada kısa bir süre kızartılarak sofraya taşınabiliyor. Dardanel, 5 dakikada hazırlanabilecek deniz ürünleri ziyafeti sunuyor.

Farklı lezzetleriyle sofralara yepyeni tüketim alışkanlıkları sunan Dardanel, Türkiye’de ilk olan 4 yeni ürününü lezzet tutkunlarıyla buluşturdu. Taze ve tüketime hazır olarak sunulan mezgit schnitzel, limonlu levrek schnitzel, karidesli patates kroket ve midye tava, pratik, kolay ve hızlı ziyafet sofraları hazırlamaya yardımcı oluyor. Sadece Migros’larda bulabileceğiniz, 5 dakikada ısıtılarak yenilebilen bu lezzetler, çıtır çıtır bir lezzet için fritöz ya da tavada kızartılarak da sofraya taşınabiliyor.

Mezgit schnitzel ve limonlu levrek schnitzel paketlerinin her birinin içinde 2’şer adet fileto yer alıyor. Bu iki leziz ürün, çocuklarına balığı sevdirmek isteyenlerdardanel2 için de pratik alternatifler oluşturuyor. Başlangıç olarak lezzetli bir seçenek vaat eden karidesli patates kroket paketinin içinde ise iri parçalarda 6 adet kroket bulunuyor. Gelenekselleşen bir sokak lezzetini her eve güvenle taşıyan Dardanel Midye Tava paketinde ise lezzeti katlayan özel sosu da yer alıyor.

OKU ➤  Kuru eriği çok sevdik!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir