Ana Sayfa » Haber Turu » Çöpçü’nün Yeni Yatırımı; Döner Bahçesi

Çöpçü’nün Yeni Yatırımı; Döner Bahçesi

Çöpçü’nün Yeni Yatırımı; Döner Bahçesi
Puan ver


Çöp şiş denilince akla gelen ilk isim olan Çöpçü Restoran şimdi de döneriyle adınan söz ettirecek. Yeni yatırımı Döner Bahçesi ile herkes dönere doyacak!

2014 yılında açacağı yeni şubeler ile 35 şubeye ulaşmayı hedefleyen Çöpçü’ nün yeni markası Döner Bahçesi, özellikle sanayi bölgelerini ve gelişmekte olan bölgeleri hedef alıyor. Her bütçeye hitap etmeyi hedefleyen marka, hem ucuz hem de lezzetli döneri isteyen herkese ulaştırmak için kuruldu. Döner Bahçesi’nin Franchising ile büyümesi hedefleniyor. Çöpçü Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Yuvalı, “Döner Bahçesi markasını oluşturmamızın en önemli sebebi bu sektörde olan boşluk oldu. Mevcut zincir döner döner markalarının hiçbirinin sanayi bölgelerinde ve sanayi mahallelerinde şubeler yok, bu nedenle biz buradaki tüketiciye markalı döner sunmamız gerektiğini gözlemledik. En kaliteli etten yapılan ve kaliteli bir hizmet ile sunduğumuz dönerimizi dar gelir grubundaki tüketicinin de yemesini amaçlıyoruz” diyor.

Çöpçü Gıda markasının güvencesiyle doğacak olan Döner Bahçesi’nin ilk şubesi Levent’te açıldı. Menü fiyatları 7-15 TL arasında değişiyor. Franchise bedeli 25 bin TL olacak olan bu yatırımın şubesini açmak isteyenlerin ihtiyacı olan miktar ise 100 bin TL civarı olacak. Aylık 8-10 bin TL civarında bir karlılık ile yatırımın geri dönüş süresi 10-12 ay olarak öngörülmüştür.

OKU ➤  Emsan Çağla Serisiyle kısa sürede daha lezzetli yemekler

Tavsiye

İstanbul Buram Buram Kahve Kokacak

İstanbul Buram Buram Kahve Kokacak

İstanbul Buram Buram Kahve KokacakPuan ver İstanbul Kahve Festivali, dördüncü yılını kutluyor. Birbirinden farklı kahve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz