Ana Sayfa » Haber Turu » Çocuklara Peyniri Sevdiren Muratbey, Her Daim Anneler İle El Ele

Çocuklara Peyniri Sevdiren Muratbey, Her Daim Anneler İle El Ele

Puan ver


Doğal, katkısız, birbirinden farklı ve inovatif ürünleriyle annelere sağlıklı nesiller yetiştirmede altın anahtarı sunan Muratbey, Anneler Günü’nü kutluyor. Bu özel günde sosyal medya üzerinden de “Annemle Mutlu Bir An” konulu fotoğraf yarışmasını başlatan Muratbey, yarışmada dereceye girenlere lezzetli ürünlerinden ve sürpriz hediyelerinden oluşan bir paket armağan ediyor.

Baş tacı annelerimizin anneler gününü kutlayan Muratbey, ürettiği birbirinden lezzetli, farklı ve inovatif ürünleriyle annelerin her zaman en büyük destekçisi oldu, olmaya da devam ediyor.

250’nin üzerinde peynir çeşidi ve çocuklara yönelik ürettiği ürünleri ile dikkatleri üzerine çeken Muratbey, sağlıklı beslenmeye önem veren, çocuklarına peynir yedirerek onların kemik ve dişlerinin güçlenmesini sağlayan annelerin her zaman yanında.

Doğal, katkısız ve sağlıklı peynirleriyle birbirinden lezzetli ve eğlenceli menüler hazırlama fırsatı sağlayan Muratbey, özellikle az tuzlu ve yağ oranı azaltılmış Burgu ve Sürmeli peynirleri ile annelere sağlıklı nesiller yetiştirmede altın anahtarı sunuyor. Peynir yemeği sevmeyen çocuklarına peynir yedirmeye çalışan annelerin derdine derman olan Burgu, şekil olarak çocukların ilgisini çekerken, farklı yapısı ve lezzetiyle de damak zevklerine hitap ediyor. Hem kesilerek hem de sürülerek yenen zengin içeriğiyle çocukların ihtiyacı olan vitamin ile mineralleri sağlayan Sürmeli ise beslenme konusunda hassas olan annelerin kurtarıcısı oluyor. Muratbey; Burgu ve Sürmeli dışında çocuklarına farklı lezzetlerde peynir hazırlamak isteyen anneler için Parmak Peyniri de ideal bir seçim olarak sunuyor.  Çocuklarına, günlük kalsiyum ihtiyacını karşılayacak peynirlerle eğlenceli menüler hazırlamak isteyen anneler, sadece altı adet Parmak Peynir ile bunu kolayca sağlayabiliyor.  Kısacası, anneler; Muratbey Peynirleri’nin kendine has
lezzetleri ve çeşitleriyle hazırlayacakları sofralarda sağlıklı nesiller yetiştiriyor.

“Annemle Mutlu Bir An”

Anneler Gününe sayılı günler kala bu özel gün için bir de fotoğraf yarışması düzenleyen Muratbey, sosyal medya üzerinden “Annemle Mutlu Bir An” konulu fotoğraf yarışmasını başlattı. Yarışmaya katılmak için çocuklar ve annelerinin birlikte çektirdiği “Annemle Mutlu Bir An” konulu fotoğrafı facebook.com/MuratbeyPeynir sayfasında paylaşmaları yeterli.

OKU ➤  Hazımsızlıktan Kansızlığa Pek Çok Derde Deva Ramazan Şerbeti

Fotoğraflar arasında yapılan değerlendirme sonrasında ise dereceye giren beş yarışmacı Muratbey’den birbirinden lezzetli ürünlerden ve sürpriz hediyelerden oluşan bir paket kazanacak. Yarışma 19 Mayıs tarihine kadar sürecek.

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Puan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz