Ana Sayfa » Haber Turu » Cheesecake Lezzeti Artık Yanı Başınızda

Cheesecake Lezzeti Artık Yanı Başınızda


Türkiye’yi ‘ilk’lerle tanıştıran Bien, kruvasanın ardından sevilen lezzet cheesecake’i dünyada ilk kez paketleyerek pazara sundu. Artık canınız tatlı bir mola çektiğinde bir dilim Bien Cheesecake yanı başınızda.

Kruvasan lansmanının ardından Bien, Türkiye’yi ilklerle tanıştırmaya devam ediyor. Tatlıdan vazgeçemeyenlerin beğenilen lezzeti cheesecake dünyada ilk kez paketlendi. Canınız tatlı bir mola çektiğinde, Bien Cheesecake’in doyurucu ve ferahlatıcı lezzeti istediğiniz zaman, istediğiniz yerde yanınızda.

“Cheesecake olsa da yesem” demeyin, çantanızda taşıyın. Gerçek gurme lezzeti Bien Cheesecake; sokakta, trafikte, ofiste, okulda yanınızda olsun. Dopdolu limonlu kreması, doyurucu lezzeti ve pratik ambalajıyla bir dilim Bien Cheesecake, size benzersiz bir gurme deneyimi yaşatsın.

Geçmişten Günümüze Cheesecake Keyfi

Cheesecake’in ortaya çıkışı bundan 4000 yıl öncesine Antik Yunan dönemine dayanıyor. Oradan Roma’ya, Avrupa’ya ve Amerika’ya uzun bir serüven yaşıyor. Bu serüvende birçok ünlü isim ve tatlı meraklıları tarafından tarifi geliştiriliyor ve bugünkü sevdiğimiz kıvamına ulaşıyor. İşte binlerce yıldır insanları mutlu eden ve büyük emeklerle geliştirilen bu lezzet, şimdi Bien Cheesecake ile size çantanızda taşıyabileceğiniz kadar yakın.

Pazarda “Şimşek” Hızında İlerliyor

Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında yer alan Şimşek A.Ş.; gofret, kek, kraker, bisküvi ve çikolata gruplarındaki ürünleriyle global ölçekte güçlü bir oyuncu. Avrupa’dan Afrika’ya, Asya ve Avustralya’dan Amerika’ya kadar 100’ü aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren Şimşek, 300’ün üzerinde ürün çeşidine sahip. Bugün Şimşek A.Ş; 95.000 m2’si kapalı 40.000 m2’si açık olmak üzere toplam 135.000 m2’lik alana sahip tesislerinde, ileri teknolojisi ve 1600’ü aşkın çalışanı ile lezzet dolu ürünler sunuyor.

OKU ➤  İrmik Helvası

Tavsiye

SAĞLIKLI BİR RAMAZAN BAYRAMI İÇİN 10 ÖNERİ

SAĞLIKLI BİR RAMAZAN BAYRAMI İÇİN 10 ÖNERİ Ramazan ayı boyunca oruç tutan pek çok kişi, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir