Ana Sayfa » Haber Turu » Carte d’Or’dan “Tatlı Sırlar” kitabı

Carte d’Or’dan “Tatlı Sırlar” kitabı

Carte d’Or’dan “Tatlı Sırlar” kitabı
Puan ver


Ev tipi dondurmalar arasında sahip olduğu yenilikçi yüzüyle fark oluşturan Carte d’Or, “Carte d’Or’un varsa tatlın var” kampanyası çerçevesinde gerçekleştirdiği keyifli işbirliğiyle İrlandalı yemek kraliçesi Rachel Allen ve tatlı şefi Bengi Kurtcebe’nin çok özel tariflerini “Carte d’Or’dan Tatlı Sırlar” isimli kitapta bir araya getirdi.

Birbirinden eşsiz lezzetleri dondurma severlerle buluşturan ev tipi dondurmanın yenilikçi ve öncü markası Carte d’Or, mutfağınızdaki malzemelerle, harika tatlılar oluşturabileceğiniz çok özel tarifleri Carte d’Or’dan Tatlı Sırlar kitabında bir araya getirdi. İrlandalı yemek kraliçesi Rachel Allen ve tatlı şefi Bengi Kurtcebe’nin ilhamını dondurmadan alarak oluşturduğu tatlı tariflerinden oluşan “Carte d’Or’dan Tatlı Sırlar”, yapımı çok pratik,  bir okunuşta anlaşılan ve her yapılışta aynı sonucu veren tarifleriyle fark oluşturuyor.

Yapması çok kolay, yemesi çok zevkli, birbirinden lezzetli 75 tatlı tarifinden oluşan Carte d’Or Tatlı Sırlar, Her Güne Uygun, Sadece 10 dakika, Özel Günler, Formda Kalın gibi bölümlerden oluşuyor. Dondurmanın tatlıyla olan uyumunu bir adım öteye taşıyarak “dondurmayı tatlının kendisi”ne dönüştüren tariflerde öne çıkanlar arasında, Rachel Allen’ın Lokumlu Saray Dondurması, Pişmaniye Yatağında Tarçınlı Armut Tatlısı ve Bengi Şef’in, Elmalı Baklava, Carte d’Or’lu Cupcake, Dondurmalı Çikolata Şöleni gibi tarifler yer alıyor. Basımı Boyut Yayıncılık tarafından gerçekleştirilen Carte d’Or’dan Tatlı Sırlar kitabı, 20 Haziran 2013 tarihinden itibaren, seçkin kitapevleri ve zincir mağazalardaki raflarda yerini aldı.

OKU ➤  Anneler Günü’nde en tatlı sürprizler Primavera ile yaşanır

Tavsiye

Ev Yapımı Peynir

Ev Yapımı Peynir

Ev Yapımı PeynirPuan ver Ev Yapımı Peynir (4 Parça Peynir İçin) Malzemeler: 1 litre günlük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz