Ana Sayfa » Haber Turu » Carte d’Or Meyve Tatlısı Karışımları ile meyve tatlıları artık tam kıvamında

Carte d’Or Meyve Tatlısı Karışımları ile meyve tatlıları artık tam kıvamında

Carte d’Or Meyve Tatlısı Karışımları ile meyve tatlıları artık tam kıvamında
Puan ver


Carte d’Or Tatlı serisinin merakla beklenen yeni üyesi “Carte d’Or Fırında Meyve Tatlısı Karışımları” raflarda yerini aldı.

Türkiye’de ilk kez, geleneksel meyve tatlılarından vazgeçemeyenler için özel olarak geliştirilen Carte d’Or Fırında Meyve Tatlısı Karışımları, paketin içinden çıkan şeker karışımı ve fırın torbası ile kısa sürede pişirme ve her seferinde aynı kıvamı tutturma imkânı sağlıyor.

Farklı lezzetleri sunan Carte d’Or, tatlı karışımları serisini Carte d’Or Fırında Meyve Tatlısı Karışımları ile zenginleştiriyor. Türkiye’de ilk kez, geleneksel meyve tatlılarından vazgeçemeyenler için geliştirilen seri, özel torbası ve toz karışımı sayesinde fırında kısa sürede lezzetli tatlılar pişirme imkânı sunuyor. Ayva, balkabağı, incir gibi gelenekselleşmiş meyve tatlılarının yanında armut, elma gibi tatlıları hazırlamaya yardımcı tatlı serisi, her pişirmede aynı kıvamı tutturmaya olanak sağlıyor. Carte d’Or Fırında Meyve Tatlısı Karışımları ile meyveler bir gece önceden şekere yatırmaya gerek kalmadan, üstelik 5 dakikada fırına hazır hale getirilerek 50 dakikada pişirilebiliyor.

Meyve tatlınız artık fırında

Paketin içerisinden çıkan karışıma yarım bardak su ekleyerek karıştırın. Tercihinize göre ayva, balkabağı, incir meyvelerini Carte d’Or Fırında Meyve Tatlısı paketinden çıkan özel fırın torbasına koyun ve daha önce hazırladığınız karışımı fırın torbasının içine koyun. Fırın torbasının ağzını bağlayarak çalkalayın. Karışımı önceden ısıtılmış fırında, paketin üzerinde belirtilen süre kadar pişirin.

 

 

OKU ➤  UNO Biscotti ile lezzeti kıtırdatın

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu KekPuan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz