Ana Sayfa » Haber Turu » Bosch ile okula hazırlık çok kolay, sağlıklı ve lezzetli

Bosch ile okula hazırlık çok kolay, sağlıklı ve lezzetli

Puan ver


Bosch küçük ev aletleri ailesinin vazgeçilmez üyeleri Toastexx tost makinesi, MES3000 katı meyve sıkacağı ve Teaxx One Touch çay makinesi, okul yolundaki tüm öğrenci ve ailelerin en büyük yardımcısı oluyor.

Birçok farklı fonksiyona sahip olan Bosch Toastexx tost makinesinde, öğrenciler için kahvaltıda, ikindide ve okuldan döndüklerinde, tosttan çeşitli yemeklere kadar pek çok şey pratik bir şekilde hazırlanıyor. Her türlü sebze ve meyvenin suyunu son damlasına kadar sıkan Bosch katı meyve sıkacağında hazırlanmış bol vitaminli, taptaze meyve ve sebze suları tostun yanında harika gidiyor. Çocuklar sağlıkla beslenirken, anneler, babalar, büyük anne ve büyük babalar da kendilerine Bosch Teaxx One Touch çay makinesinde sadece tek tuşa basarak, nefis bir keyif çayı demleyebiliyor.

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünü değil, geleceğimizi de iyileştiren Bosch, küçük ev aletleri ailesindeki çay, tost makineleri ve katı meyve sıkacakları ile özellikle okul çağındaki çocukların ve ailelerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Bosch Toastexx tost makinesi ve katı meyve sıkacağı, ailelerin, okula giden çocuklarına hazırlayacağı sağlıklı ve pratik lezzetleri için vazgeçilmez bir ikili olurken, Bosch Teaxx One Touch çay makinesi de kendilerine keyif çayı demlemeleri için çok ideal oluyor.

Bosch Toastexx ile sağlıklı ve pratik lezzetler hazırlamak çok kolay

Bosch Toastexx TFB4431 tost makinesi, sahip olduğu ayrıcalıklı özellikleri ile kahvaltıda, ikindide, çocuklar okuldan döndüğünde, onlara, sağlıklı ve pratik sofralar kurmayı çok kolay hale getiriyor. Toastexx’in en önemli özelliği, farklı ısılarda ayarlanabilen alt ve üst ızgara plakalarına sahip olması. Bu plakalar sayesinde tost makinesinde örneğin ekmek üzeri kaşar-sucuk yaparken alt ısı farklı, üst ısı farklı ayarlanabiliyor. Bu da, üstteki kaşar sadece erime kıvamına gelirken alttaki ekmeğin kıtır kıtır bir lezzete bürünmesini sağlıyor. Mesela, pizza dilimi ya da kanepe gibi aperatifleri ısıtırken de büyük kolaylık oluyor. Bu özelliği ile Bosch tost makineleri, çok amaçlı kullanım seçenekleri sunuyor. Makinenin yanında aksesuar olarak sunulan fırın tepsisi, çok amaçlı ve pratik kullanımlar sunuyor. Isıtılmak istenen her şey, bu özel tepside kolayca ısıtılabiliyor.

OKU ➤  Düzenli Peynir Tüketimi Kemik Erimesi Riskini Azaltıyor

Bosch MES3000 katı meyve sıkacağı ile her öğünde tazelik ve bol vitamin

Mavi – gümüş rengi ile göze çarpan Bosch MES3000, paslanmaz çelik mikro gözenekli süzgeci, farklı meyve, sebze türlerini son damlasına kadar sıkabilmesi, 700 Watt gücündeki motoru ve iki kademeli hız ayarı ile sert veya yumuşak tüm meyve, sebzelerden mümkün olan en fazla suyun elde edilmesini olanak tanıyor. Tüm parçaları birbirinden ayrılabiliyor ve bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Kaymayı engelleyen lastik ayakları sarsıntısız çalışma özelliği sağlarken, otomatik posa atma işlemi meyve suyunu rafine hale getiriyor ve meyve suyu sürahisinde bulunan köpük ayrıştırıcı parça da köpüklü meyve suyu içmeyenler için ideal alternatifi oluşturuyor. Okul çağındaki çocuklar için her öğünde tazelik ve bol vitamin sunarak, günlerine zindelik katıyor.

Bosch Teaxx çay makinesi okul telâşına çay keyfi ekliyor

Bosch Teaxx One Touch çay makinesi, tek tuş özelliği çay yapmayı çok kolay hale getiriyor. Bu tuş, “suyu kaynattım, çayı içmek için hazır ol” anlamına gelen bekleme pozisyonundayken, yeşil ışığı aktif oluyor. Eğer suyu soğumaya başlıyorsa, otomatik sensör sayesinde kendi kendine tekrar kaynatmaya geçiyor. Pratik olmasının yanında çok da güvenli. Açık unutulduğunda kendi kendini kapatıyor ve hem elektrik tasarrufu hem de güvenlik sağlıyor. Tavşan kanı çay kıvamından vazgeçemeyenler Bosch Teaxx’in porselen demliği sayesinde her yudumda özledikleri lezzeti tadıyor. Ekstra büyük süzgeç (filtre) ve demliğe sahip olması sayesinde kalabalık misafirleri ağırlamak çok kolay oluyor. Aileler, çocukları okula uğurladıktan sonra ya da onlar, sağlıkla beslenirken Bosch Teaxx ile çay keyfi yapabiliyor.

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Puan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz