Ana Sayfa » Haber Turu » Bolulu Hasan Usta’nın Salebi İle Soğuk Havalara Meydan Okuyun

Bolulu Hasan Usta’nın Salebi İle Soğuk Havalara Meydan Okuyun


Geleneksel sütlü tatlıların deneyimli ustası Bolulu Hasan Usta, tatlı ve dondurmalarında kullandığı salebini şimdi içime hazır halde sunuyor. Kış aylarının vazgeçilmez içeceği salep Bolulu Hasan Usta’nın 32 yıllık deneyimiyle akılları baştan alacak bir tada dönüşüyor.

Kış mevsiminin gelmesini büyük bir sabırsızlıkla bekleyen salep hayranları, Bolulu Hasan Usta’nın doğal gerçek salebi ile geleneksel tadın keyfine varacak. Soğuk havaların beraberinde getirdiği boğaz ağrısı ve öksürük gibi birçok hastalığa meydan okuyan salep, Bolulu Hasan Usta farkıyla yudumlayanların içini ısıtıyor.

Bolulu Hasan Usta’nın Burdur Bucak’tan getirdiği yabani orkide soğanları yıkandıktan sonra süt ile kaynatılarak gölgede kurutuluyor. Ardından değirmende öğütülerek toz galine getirilen salep Bolulu Hasan Usta’nın günlük olarak kendi çiftliklerinden topladığı süt ile kaynatılarak içime hazır bir hal alıyor. Bolulu Hasan Usta’nın salebi ayrıca 1 litrelik karton ambalaj içerisinde de tüm satış noktalarında sunuluyor. Birkaç dakika ısıtıldığında içime hazır hale gelen Bolulu Hasan Usta salebi kolaylıkla her yerde tüketilebiliyor.

OKU ➤  Balkabaklı Dizme Börek

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir