Ana Sayfa » Haber Turu » Blanco Jaron İle Mutfakta Simetri Sanatı

Blanco Jaron İle Mutfakta Simetri Sanatı


Özgün tasarımlarıyla mutfakları hayal gücünün dokunduğu en özel alanlar haline getiren Blanco, yeni ürünü Blanco Jaron’un simetrik ve yalın çizgisi ile kusursuzluğu yeniden yorumluyor.

Eviye ve armatürün dünyaca ünlü markası Blanco’nun ödüllü tasarım ekibi SteelArt konseptli tasarımları, paslanmaz çeliği kullanarak mutfaklarda harikalar oluşturuyor. Yüksek deneyim ve kusursuz işçilikle trendleri değiştiren Blanco SteelArt imzalı Blanco Jaron da eviye ve armatürde muhteşem bir uyum sergileyerek mutfaklara ayrıcalık katıyor. Son derece zekice tasarlanan model, estetik ve fonksiyonellik arasında da olağanüstü bir denge kuruyor.

Blanco Jaron, kare formundaki ana haznesi ve süzgeç bölümünün yanı sıra tam ortada bulunan armatürüyle de simetriyi adeta bir sanata dönüştürüyor. Blanco SteelArt’ın tipik 10 mm köşe yarıçapı, her iki fonksiyonel alanın tasarımını tüm detaylarıyla bir başyapıt haline getiriyor. Hafifçe yuvarlatılarak belirgin hale getirilen dış konturlar, kesme tahtasını da mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Mutfaktaki çalışma alanından maksimum konfor ortaya çıkarmayı hedefleyen tasarım, 190 mm derinliğe sahip ana haznesi ile bu görevini oldukça etkili bir şekilde yerine getiriyor. Mutfaklarda geçirilen her an, Blanco Jaron ile keyfe dönüşüyor. Süzgeç alanı, armatürün ön kısmında bulunan ve tasarıma ergonomi katan bir düğme ile pratik şekilde kontrol edilebiliyor. Tam ortada yer alan armatür ise hem ana hazneye hem de süzgeç alanına rahatlıkla ulaşabiliyor. Armatürdeki CapFlow kapak da hem tasarıma zarif bir görünüm katıyor hem de suyun yumuşak bir şekilde akışını sağlıyor.

OKU ➤  GastroClub’lılar Le Chic’te mutfağa giriyor

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir