Ana Sayfa » Haber Turu » Bitki Çayı Keyfi İçin Pratik Çözüm Arnica Bitkidem Pro

Bitki Çayı Keyfi İçin Pratik Çözüm Arnica Bitkidem Pro

caydanRahatlatan ve sakinleştiren bitki çayları artık sağlıklı yaşam tarzını benimseyen herkesin favorisi. Bitki çayımı keyifle yudumlamak istiyorum ancak hazırlamakla uğraşmak istemiyorum diyenler için Arnica Bitkidem Pro ideal.

Bitki çayı hazırlamak için, özel olarak tasarlanmış haznesine dilediğiniz bitki karışımını koyup, kaynama düğmesine basmanız yeterli. Üstelik otomatik kontrol paneli sayesinde bitki çayınız daha da iyi demleniyor ve çay keyfinize ayrı bir keyif katıyor.

Bitki çaylarının yanı sıra klasik çay da demleyebileceğiniz Arnica Bitkidem Pro, mutfakta pratik ve hızlı çalışmayı tercih edenlerin vazgeçilmezi. Bitkidem Pro cam demliğiyle dilediğiniz bitki karışımını hazırlayabilecek, 1,7 lt kapasiteli ve şeffaf su haznesi ile misafirlerinizin sayısına göre çayınızı demleyebileceksiniz. Çayınızın kaynamasını engelleyen otomatik kontrol paneli sayesinde çayınız istediğiniz derecede sıcak kalabilecek böylece sohbetleriniz uzadıkça uzayacak çay keyfiniz katlanarak artacak.

Şık tasarımıyla mutfağınızın vazgeçilmez bir aksesuarı olmaya aday Bitkidem Pro’da, siz mutfakta çalışırken sizin çalışmanızı engellemeyecek şekilde kablo muhafaza bölümü de bulunmakta.

OKU ➤  Mutfak düzeni, verna kavanoz setiyle kuruluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir