Ana Sayfa » Haber Turu » Bir Gaggenau Klasiği EB 388 Fırın İle Şık Mutfaklar, Harika Sofralar

Bir Gaggenau Klasiği EB 388 Fırın İle Şık Mutfaklar, Harika Sofralar


Gaggenau EB 388, beyaz eşyada devrim oluşturan göz hizasındaki ve 90 cm genişliğindeki “ilk fırın” olma unvanının yanına 40 yıldır aynı tasarım ve el işçiliği ile üretilerek zamana meydan okumayı da ekliyor.

Benzersizliği ile bir sanat eseri niteliğine kavuşan ve evlerde, kullanıcılarını profesyonel bir şef gibi hissettirecek her detaya sahip olan bu Gaggenau ikonu, en şık mutfakların ve leziz sofraların kahramanı oluyor.

Lüks mutfak aletlerinde “Farkın adı” Gaggenau’nun efsanevi fırını EB 388, gerek tasarımı gerekse ayrıcalıklı özellikleriyle herkesi kendine hayran bırakıyor. EB 388, Gaggenau’nun, beyaz eşyada devrim oluşturan ilk göz hizasındaki ve 90 cm genişliğindeki fırınlarının ilki ve en ünlüsü olma özelliği taşıyor. En üst düzey şefler, ilk defa kendi kendini temizleme özelliği ile de beyaz eşya dünyasında farklı bir akım oluşturan bu Gaggenau klasiğine bayılıyor. Birkaç estetik değişikliğin dışında 40 yıldır aynı tasarım ve el işçiliği ile üretilen EB 388, yıllara meydan okuyan zamansız tasarım anlayışı ile New York Güzel Sanatlar Müzesi’nde sergilenmeye değer bulunan bir eser.

Aynı Anda Dört Farklı Yemeği Pişirebilen “Kuzu” Lakaplı Fırın

Özel günleriniz veya davetlerinizde, dostlarınıza pişireceğiniz özel yemekler için tasarlanan EB 388’de aynı anda üç, dört farklı yemeği, hindi veya bir av hayvanını pişirmek mümkün olabiliyor. Zaten EB 388’in “kuzu” lakabı da 90 cm genişliği ve 78 litrelik iç hacmi sayesinde küçük bir kuzuya yetecek kadar geniş bir alana sahip olmasından geliyor. EB 388’in çevirme şişinde üç, dört kanatlı için de yeterli yer bulunuyor. Fırın taşı özelliği ile istediğiniz büyüklükte bir ekmeği, pideyi ya da pizzayı pişirebiliyor. Size de bu harika lezzetleri Gaggenau mutfağında sevdiklerinizle birlikte paylaşmak kalıyor.

OKU ➤  Carte d’Or’dan nostaljik lezzet:Rulo Pasta

Evin “Profesyonel Şef”i Siz Olun

Gaggenau’nun EB 388 fırın, kendi kendini temizleme özelliği sayesinde mutfaktaki işi yarı yarıya azaltıyor. Bu sistem ve özel Gaggenau mavi emaye yüzeyi sayesinde fırına hiçbir şey yapışmıyor. Otomatik olarak kendini temizleme işlemi sırasında bütün inatçı kirler sökülüp atılıyor ve fırın da eskimiyor. Dijital saat, pişirme süresi otomatiği, iç hacim için fiili sıcaklık göstergesi de bulunan EB 388, 50 dereceden 300 dereceye kadar elektronik sıcaklık kontrolü sunan 11 ayrı ısıtma yöntemiyle, kullanıcılarına, evinde profesyonel bir şef olma ayrıcalığı yaşatıyor.

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi Ercan Yıldız, mutfakta sizi asla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir