Ana Sayfa » Haber Turu » Bilgi Eğitim’de Pasta Sanatçısı Olmak Elinizde!

Bilgi Eğitim’de Pasta Sanatçısı Olmak Elinizde!


İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde bulunan Pasta Tasarım Atölyesi, sevdiklerine harika sürprizler yapmayı ya da yeni ve renkli bir kariyerin kapısını açmayı hedefleyenleri bekliyor. Pasta Tasarım Atölyesi’nde verilecek toplam 6 haftalık eğitim ve uzmanından ipuçlarıyla herkes birer pasta sanatçısı olabilecek.

Harika pastalar yapmak hatta pasta sanatçısı olabilmek için fırsat ayağınıza geldi..! İstanbul Bilgi Üniversitesi bünyesinde ‘Yaşam Boyu Eğitim Merkezi’ olarak hizmet veren Bilgi Eğitim bünyesinde bulunan Pasta Tasarım Atölyesi’nde alacağınız eğitimle pasta konusunda hem harikalar oluşturacak ve sevdiklerinize çok sürprizler hazırlayabilecek hem de yepyeni bir kariyer fırsatı elde edebileceksiniz.

Kendini geliştirmek ya da yepyeni bir alanda kariyer yapmak isteyen herkese açık olan eğitim, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin Santral Kampüsü’nde 21 Eylül-9 Kasım tarihleri arasında verilecek. Cumartesi günleri saat 10.00 ile 16.30 saatleri arasında gerçekleşecek ve toplam 6 hafta sürecek eğitim boyunca katılımcılara insan ve hayvan figürleri, çizgi karakterler, çiçek modelleme, temalı özel çalışmalar yaptırılırken kişiye özel pasta tasarlamanın da ipuçları verilecek. İsteyen katılımcılar ilgi alanları ve ihtiyaçlarına göre bu eğitimi ayrı modüller halinde de alabilecek.

Programın son gününde ise Galatasaray Dai Pera Restaurant’ta katılımcılar öğrendiklerini ve özel tasarımlarını hayata geçirme imkanı elde edecek.

OKU ➤  Pakmaya "Mutfağın Yıldızı" reklam kampanyası ekranlarda

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir