Ana Sayfa » Haber Turu » Beyaz Çikolata Esintisi Ve Cheesecake Ziyafeti İle Taçlandırıyor

Beyaz Çikolata Esintisi Ve Cheesecake Ziyafeti İle Taçlandırıyor

dondurmaCarte d’Or, Selection Mini serisindeki efsane tatlara iki yeni lezzet daha ekledi. Yeni Beyaz Çikolata Esintisi ve Cheesecake Ziyafeti ile Carte d’Or Selection Mini, romantik anların vazgeçilmez lezzeti olmaya devam ediyor.

Carte d’Or’un romantik anlara ithaf ettiği Selection Mini serisi, yalnızca damağa değil duygulara da hitap ediyor. Büyüleyici lezzetlerin bir araya geldiği Carte d’Or Selection Mini serisine iki yeni sürpriz daha eklendi; Beyaz Çikolata Esintisi ve Cheesecake Ziyafeti. Özel anların vazgeçilmezleri olan Selection Brownie Cazibesi , Karamel-Waffle Dansı, Çikolata Karnavalı, Meyve Şöleni çeşitlerine eklenen, Beyaz Çikolata Esintisi ve Cheesecake Ziyafeti ile Selection Mini şimdi daha vazgeçilmez hale geldi.

Yoğun beyaz çikolatası ve benzersiz karamel sosuyla farkını ortaya koyan Selection Mini Beyaz Çikolata Esintisi’ndeki badem parçaları da bu dayanılmaz lezzetin tamamlayıcısı. Yoğun çilek sosu, eşsiz labne peyniri ve bisküvi parçalarıyla cheesecake lezzetinin Carte d’Or ile buluştuğu Selection Mini Cheesecake ile Selection Mini ailesine yeni katılan Beyaz Çikolata Esintisi, benzersiz lezzetleriyle romantik anların en favori dondurmaları olacak.

OKU ➤  GoldMaster Rosa Çay Makinesi ile sıcak çay keyfi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir