Ana Sayfa » Haber Turu » Beş Çayına Lezzetli Simitler Hazırlamak Yuva Simit Karışımı İle Mümkün

Beş Çayına Lezzetli Simitler Hazırlamak Yuva Simit Karışımı İle Mümkün


Evinde sağlıklı ve lezzetli ekmek ve hamur işi yapmak isteyenler için farklı ürün alternatifleri geliştiren Yuva, poğaça karışımının ardından şimdi de ‘simit karışımı’ ile sektöründe bir ilke imza attı. Okulda, iş yerinde, sokakta, vapurda kısacası hayatımızın her anında yemekten keyif aldığımız, Türk damak tadının vazgeçilmez kültürel bir parçası olan simitin evde, hijyenik koşullarda yapılmasını sağlayan ‘Yuva Simit Karışımı’, beş çaylarında lezzetli ikramlar ve zengin kahvaltılar hazırlamak isteyen ev hanımlarına büyük kolaylık sağlıyor.

Yuva, evinde sağlıklı ve lezzetli ekmek ve hamur işi yapmak isteyenler için poğaça karışımının yanı sıra ‘simit karışımı’yla da tüketicilerin karşısına çıktı. Türkiye’de bir ilk olan ‘Yuva Simit Karışımı’, okulda, iş yerinde, sokakta, vapurda kısacası hayatımızın her anında yemekten keyif aldığımız, Türk damak tadının vazgeçilmez kültürel bir parçası olan simitin evde, hijyenik koşullarda yapılmasını sağlıyor.

Beş çaylarında lezzetli ikramlar ve zengin kahvaltılar hazırlamak isteyen ev hanımlarına büyük kolaylık sağlayan Yuva Simit Karışımı, maya ve susamının içinde olmasıyla pratik bir şekilde simit yapımına olanak sağlıyor. 400g’lık Yuva Simit Karışımı için Yuva 5g Instant Kuru Ekmek Mayası kullanılması tavsiye edilirken, 1 paketten 8 tane simit yapılıyor.

OKU ➤  Sofraların Şıklığı Detaylarda Saklı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir