Ana Sayfa » Haber Turu » BergHOFF Mutfaklarda “Doğru Seçim” olmaya devam ediyor

BergHOFF Mutfaklarda “Doğru Seçim” olmaya devam ediyor

Puan ver


Ödüllü tasarımları ile mutfaklara ”şıklık” ve ”ulaşılabilir lüks” kavramını getiren BergHOFF,  yemeklerde lezzeti garanti kılıyor.

Bakteri barındırmayan seramik bıçaklar ile yemek hazırlamak artık daha keyifli!  Mutfaklar için tasarım harikası ürünler hazırlayan BergHOFF, seramik bıçaklar ile mutfaklara keskin bir kolaylık getiriyor. Etten sebzeye, meyveden ekmeğe kadar her türlü kesim işleminde mutfaktaki en iyi yardımcınız olan seramik bıçaklar diğer tüm bıçaklara göre hem bıçak üzerinde asla koku barındırmıyor hem de çok uzun süre keskinliğini koruyor. Leke tutmama özellikleri ile gıdalarda metalik tat bırakmayan seramik bıçakların hijyenik oluşu ve bakteri barındırmaması en değerli özellikleri arasında yer alıyor. Ergonomik tasarımı, hafifliği ve dengesi ile güvenli bir kullanım da sağlayan BergHOFF seramik bıçaklarla besinleri kesmek, doğramak ve soymak artık çok kolay.

BergHOFF’un ürün yelpazesinde yer alan BergHOFF Auriga çelik tencereler, gövdesi ile kontrast oluşturan, cool tutuş sağlayan siyah veya beyaz kulpları ve bu estetiği tamamlayan paslanmaz çelik kapağı ile bir tasarım harikası. Tencerenin çelik yüzeyi besinlerin, vitamin ve minarel kaybını engellerken, eşit ve hızlı ısı transferi ile mutfaklarda lezzeti garanti kılıyor. Çevre dostu, doğal ve sağlıklı olması, toksit ve zararlı madde içermemesi  BergHOFF Auriga çelik tencerelerinin dikkat çeken diğer özellikleri.

BergHOFF Duo Tuz ve Karabiber Değirmeni,  tane tuz ve karabiberi en doğal şekliyle öğüterek yemeklere lezzet katıyor. Tuz ve karabiberi tek bir değirmende buluşturan Duo Tuzluk ve Karabiberlik, sağa çevrildiğinde karabiberi, sola çevrildiğinde tuzu öğütüyor. Sağlıklı materyallerden üretilmesi ve pratik oluşu ile bayanların ilgisini üzerine çeken BergHOFF Duo Tuz ve Karabiber Değirmenin gövdesi paslanmaz çelik ve transparan akrilikden oluşuyor.

OKU ➤  Altın sarısı mısır ekmeği

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Puan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz