Ana Sayfa » Haber Turu » BENUTA Krem Çikolata  İle Fındığa Doyamayacaksınız

BENUTA Krem Çikolata  İle Fındığa Doyamayacaksınız


Dünya çay sektöründe yirmi beş yıllık köklü tecrübesiyle Beta Gıda, sektöre vazgeçilemeyen tadı ile damga vuran Beta Tea’ den sonra Almanya’ da üretilen “BENUTA Krem Çikolata” ile sofralarınızı tatlandırıyor.

Birbirinden özel ve lezzetli çayları tiryakileri ile buluşturan Beta Gıda, bir çok kişinin vazgeçilmezi olan Beta Tea’ den sonra yepyeni bir ürün  “BENUTA Krem Çikolata” ve iki lezzeti bir arada bulunduran “BENUTA  Duo Krem Çikolata”  ile sizleri tanıştırıyor.

“Benuta Krem Çikolata” çikolata ve fındık denildiğinde ilk akla gelen dünyaca ünlü bir Alman şirketi tarafından üretiliyor. Benuta, % 13 fındık oranına sahip olması ile rakiplerinden bir adım önde duruyor.

Beta Gıda, bu eşsiz lezzeti Türkiye pazarına kazandırarak kahvaltılarınıza yeni bir tat, yeni bir soluk kazandırıyor.

Kapağını açtığınızda daha önce karşılaşmadığınız sizi alıkoyan fındık kokusu, damağınızda bırakacak yumuşacık lezzetiyle sizleri etkisi altına alacak “Benuta Krem Çikolata” sadece sabah kahvaltılarınızda değil, gün boyu keyifle yiyebileceğiniz bir ürün olarak raflardaki yerini alıyor.

Beta Gıda, yepyeni ürünü BENUTA Krem Çikolata ile sofralarınızı tatlandırarak, sevdiklerinizle birlikte size unutamayacağınız bir lezzet deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

 

OKU ➤  Arbella Makarna Glutensiz Beslenmeye destek veriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir