Ana Sayfa » Haber Turu » Benim Özsüt Pastam Yarışması’nda Finale Kalanlar Belli Oldu

Benim Özsüt Pastam Yarışması’nda Finale Kalanlar Belli Oldu

Puan ver


Türkiye’nin Pastacısı Özsüt’ün, 5 yıldır düzenlediği ‘Benim Özsüt Pastam’ yarışmasında finale kalarak jüri karşısında ter dökecek isimler belli oldu.

Benim Özsüt Pastam yarışmasına Türkiye’nin dört bir yanından toplam 1000’e yakın tarif başvurdu. Özsüt pasta ustaları tarafından değerlendirilen bu tarifler arasından sadece 10 kişi finale kaldı. 12 Nisan’da gerçekleştirilecek finalde yarışmacılar Gülhan Kara, Elif Korkmazel, Jess Molho, Esra Düzdağ, Devletşah Özcan ve Özsüt Genel Müdürü Yıldırım Çullu ve Özsüt Pasta Şefi’nin oluşturduğu bir jüri karşısında yarışacak.

Benim Özsüt Pastam yarışmasında finale kalan isimler ise; Yaz Yağmuru isimli pastası ile Canan Tanrıöver, Tatlı Ferahlık isimli pastası ile Hatice Yıldırım, Yaz Güneşim isimli pastası ile Hülya Kayalar, Frenk Üzümlü Lavanta isimli pastası ile Nil İnci Özel, Mangolu Çikolata Rüyası isimli pastası ile Tuba Özgüler Özçakmak, Kavun Kokulum isimli pastası ile Hacer Merve Gürler, Rüyacı Vişne isimli pastası ile Yeliz Hincal, Safranlı Ananaslı Pasta ile Gülşen Topaloğlu, Barok isimli pastası ile Ahmet Budak ve Mürverin Böğürtlen Rüyası isimli pastası ile Nurşen Şensoy oldu.

OKU ➤  Mutfağınızın Yetenek Küpü: Bosch MCM64085 Mutfak Robotu

Tavsiye

İstanbul Buram Buram Kahve Kokacak

İstanbul Buram Buram Kahve Kokacak

Puan ver İstanbul Kahve Festivali, dördüncü yılını kutluyor. Birbirinden farklı kahve tatlarının yanı sıra, kahve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz