Ana Sayfa » Haber Turu » Bayram Sofralarınızı Ekici Peynir’le Şenlendirin

Bayram Sofralarınızı Ekici Peynir’le Şenlendirin


Peynir Uzmanı Ekici Peynir, 1957 yılından bu yana kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışı ve tecrübesiyle tüm özel sofraların vazgeçilmezi olmaya bu bayramda da devam edecek. Kurban Bayramı’na özel sofralarda geleneksel et yemeklerinin yanında lezzetli ve besleyici Ekici Peynir ürünleri ile hazırlanan hafif yiyecekler de sofraların alternatifi olacak. Ekici Peynir’le hazırlanan birbirinden lezzetli tariflere https://www.ekicipeynir.com/yemektarifi.php adresinden ulaşılabilecek.

Bayramlarda özenle donatılan sofraların Ekici Peynir ile çeşitlendirilebileceğini belirten Ekici Peynir Pazarlama Müdürü Elçin Ekici Öztürk, “Tüm Ekici Peynir ürünleri özel sofralarda tek başına ya da tatlı, salata ve börek vb. gibi yiyeceklerle birlikte tüketilebilir” dedi. Elçin Ekici Öztürk, şöyle devam etti: “Bayrama özel hazırlanan sofralarda özel tarifleri tercih edenler, malzemenin en kalitelisini tercih etmeye özen gösterir. Çünkü tek malzeme bile kalitesiz ise lezzet ve kıvam maalesef bozulabilir. Ekici Peynir olarak %100 kaliteli süt kullanarak, tüm kalite standartlarına ve hijyen koşullarına uygun ürettiğimiz peynirlerimizin bu noktada rahatlıkla tercih edildiğine inanıyoruz. Web sitemizde bulunan birbirinden lezzetli peynirli tarifler özel bayram sofraları hazırlamak için yardımcı olacaktır.”

Elçin Ekici Öztürk, et yemeklerinin bol miktarda tüketileceği Kurban Bayramı’nda, Labne ve Krem peynir çeşitleri ile hazırlanan hafif ve
lezzetli tatlılarla sofraların tatlandırılabileceğini belirterek,  “Ayrıca lokum kıvamında beyaz peynir, kaşar peynir ve yöresel peynir çeşitleri ile hazırlanan börek ve salatalarla da bayram sofraları çeşitlendirilebilir. Özellikle düşük tuz ve dengeli yağ oranına sahip Ekici Lokum Kıvamında Beyaz Peynir ve meyve, salata, makarna sosları ya da sandviçlerde rahatlıkla tüketilen Ekici Süzme Peynir bayramlarda en çok tercih edilen ürünler” dedi.

OKU ➤  Porland’dan Yeni Koleksiyon: “Masal”

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir