Ana Sayfa » Haber Turu » Bayram kahvaltılarında peynir şöleni

Bayram kahvaltılarında peynir şöleni

Bayram kahvaltılarında peynir şöleni
Puan ver


Tüm ailenin bir araya geldiği, özenle hazırlanan bayram kahvaltılarında birbirinden lezzetli peynirler başkahramanları oluşturur. TEKSÜT’ün yumuşacık kıvamı ve mis gibi süt kokusu ile simitlerinizi zenginleştirecek krem peyniri ve 3 farklı yöresel lezzeti tek pakette buluşturan 3 Lezzet’i enfes bayram kahvaltıları için ideal seçenekler.  

Ailenin kalabalık bir masada toplandığı, keyifle yenilen bayram kahvaltıları, yılın en heyecanla beklenen anlarındandır. Bu sofrada yer alacak lezzetler özenle seçilir, dikkatle hazırlanır. TEKSÜT, bayram kahvaltılarını şenlendirmek için lezzetleri ve farklı alternatifleriyle birçok ürün sunuyor.

TEKSÜT’ün krem peyniri, yumuşacık kıvamı ve mis gibi süt kokusu ile simidinizin ve kızarmış ekmeğinizin üstünde harika bir lezzet oluşturuyor. Bayram sofralarında farklı yöresel peynirlere yer vermek isteyenler için de TEKSÜT’te cazip bir seçenek bulunuyor. Dil, örgü ve çeçil peynirinin bir arada bulunduğu 3 Lezzet paketi sofraları zenginleştirmek için ideal bir alternatif.

Seçimi klasikten yana olanları ise farklı çeşitlerde TEKSÜT beyaz peynirler bekliyor. Tam yağlı inek peyniri, klasik koyun peyniri, klasik inek peyniri ve az yağlı beyaz peynir leziz bir sofra sunuyor.

OKU ➤  Bebekler, “Sürmeli” ile kalsiyum depoluyor

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Çay saatinizi renklendirecek tariflerPuan ver Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir