Ana Sayfa » Haber Turu » Barilla, Uluslararası Resort Turizm Kongresi’nde

Barilla, Uluslararası Resort Turizm Kongresi’nde


Dünyanın önde gelen İtalyan gıda şirketi Barilla, 27-28 Kasım 2014 tarihlerinde turizm sektörünün profesyonelleri ile buluşacak. Turizm sektörünün yatırımcı ve yöneticileri başta olmak üzere seyahat endüstrisine kadar yüzlerce profesyonelin sektörü geleceğini masaya yatıracağı Uluslararası Resort Turizm Kongresi’nde Barilla yeni projelerini tanıtıp, İtalyan şefleriyle şov yapacak.

Barilla, 27-28 Kasım tarihlerinde turizm sektörünün duayenlerini dördüncü kez bir araya getirecek Antalya Uluslararası Resort Turizm Kongresi’nde yeni projeleriyle yer alacak. Başta istihdam ve yatırım olmak üzere cari açığın kapatılması, döviz dengesinin kurulması, bölgelerarası denge, sosyal değişim gibi ekonominin can damarı olan konuların masaya yatırılacağı kongreye Barilla, İtalyan mutfağının lezzetleriyle katılacak.

Turizm yatırımcıları ve yöneticilerine geleceği görme vizyon oluşturma noktasında önemli bir rol oynayan kongrenin sponsorları arasında yer alan dünyanın lider makarna üreticisi Barilla, fuaye alanında açacağı Barilla Info Desk ile kongre katılımcılarına turizm sektöründe hayata geçirmiş olduğu yeni projelerini tanıtacak. Bu yıl 1.000 kişinin katılması beklenen etkinliğin ilk gününde açık büfe alanında Barilla Makarna Corner kuracak.

Ünlü İtalyan şef Fabio Foltran önderliğinde İtalyan’nın uzman şeflerinin yer alacağı etkinlikte, İtalyan mutfağının en lezzetli makarna çeşitleri şovlar eşliğinde kongrenin konuklarına ikram edilecek. Servis edilecek tüm makarnalar İtalya’nın alanında uzman şefleri ile birlikte profesyonel mutfaklar için özel olarak geliştirilen ‘’Selezione Oro Chef’ ürünleri ile hazırlanacak.

 

OKU ➤  “Nestlé, İyi Beslen Mutlu Yaşa” Etkinliği, Geleceğin Diyetisyenleriyle Marketinize Geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir