Ana Sayfa » Haber Turu » Balparmak Özel Lezzetler Serisi’nden Kestane Balı ve Narenciye Balı  

Balparmak Özel Lezzetler Serisi’nden Kestane Balı ve Narenciye Balı  

Puan ver


Bal pazarının lider markası Balparmak, ürün ailesine yeni katılan Balparmak Özel Lezzetler Serisi: Monoflora ile birlikte kestane ve narenciye ballarını tüketicilerin beğenisine sunuyor.

460 gramlık cam kavanozlarda satışa sunulan Balparmak Narenciye Balı ve Balparmak Kestane Balı, kokuları ve lezzetleriyle gurme damaklara benzersiz deneyimler yaşatıyor.

Mineral Kaynağı Kestane Balı

Özellikle Karadeniz Bölgesi’nden derlenen Balparmak Kestane Balı; arıların kestane ağacı çiçeklerinin nektarı ve ağaçta bulunan salgıları toplayarak ürettikleri hem salgı hem de çiçek balı özelliği gösteren değerli bir baldır. Kestane balı krom, manganez ve potasyum bakımından zengin enzim ve mineralleri içeriğinde bulunduruyor.

Şeker Hassasiyeti Olanların Tercihi Narenciye Balı

Ağırlıklı olarak Akdeniz ve Ege Bölgesi’nden derlenen Balparmak Narenciye Balı; arıların portakal, limon gibi narenciye ağaçlarının çiçeklerinden aldığı nektar ile ürettikleri açık sarı renkli ve akışkan bir baldır. İçerisinde bulunan doğal aroma bileşikleri sayesinde kendine has özel yumuşak bir tada ve ferah bir kokuya sahip olan narenciye balı, düşük glisemik indeksi sayesinde formuna dikkat edenler tarafından tercih ediliyor.

OKU ➤  Bu Yaz Sofralarınızda Güller Açacak

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Puan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz