Ana Sayfa » Haber Turu » Baklavadan öte Faruk Güllüoğlu…

Baklavadan öte Faruk Güllüoğlu…

gulluoglu

Tatlıcı yönüyle çok başarılı bulduğumuz Faruk Güllüoğlu markasının Şirinevler Şubesi’nde farklı bir lezzet deneyimine şahit olduk.

Bu şubede profesyonel bir mutfak ekibiyle hizmet veren Güllüoğlu’nun yemek kültürünün de bir hayli zengin olduğunu gördük. Akdeniz Mutfağından, geleneksel Antep mutfağına kadar birçok farklı tatları menüsünde barındıran mekanın lezzetleri denemeye değer. Tabii burada bir es verip bu başarının arkasındaki asıl aktörü de unutmamak gerek; Şef ve de Yiyecek İçecek Direktörü Hasan Fehmi Peker… Ustanın Güllüoğlu mutfağına lezzetli bir hareket getirmiş. Bizce olmuş mu? Tabii ki de nefis..!

Tabii ki de baklava… 

Konu Güllüoğlu olunca baklavayı da unutmamak gerekiyor tabii. Faruk Güllüoğlu nefis baklava çeşitlerine yeni bir lezzet daha eklemiş; Vişneli Baklava… Faruk Güllüoğlu’nun vişneli baklavası, markanın kuru yemişli baklavalarına göre nispeten daha hafif tadı ve kokusuyla dikkat çekiyor.
Özel tanıtım fiyatıyla kilosu 35 TL’den satışa sunulan Faruk Güllüoğlu’nun vişneli baklavası, içindeki vişne tadı ön plana çıkacak şekilde ayarlanan şeker ve yağ oranı dengesiyle tüm tatlı severleri ziyadesiyle memnun ediyor!

OKU ➤  Baklava Hamurunda Kek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir