Ana Sayfa » Haber Turu » Ayvalık Zeytini, Datça Olive Farm’da Kıymet Buldu

Ayvalık Zeytini, Datça Olive Farm’da Kıymet Buldu


Olive Farm’ın Datça’da bulunan, organik sertifikalı topraklarında yetiştirilen Ayvalık cinsi zeytin ağaçlarından üretilen erken hasat naturel sızma zeytinyağları ile gurme lezzetleri keşfedin, sağlığınıza yatırım yapın.

“Olive Farm Organik Erken Hasat Naturel Sızma Zeytinyağları”, Olive Farm çiftliğinde yetiştirilen sınırlı sayıda genç Ayvalık cinsi zeytin ağacından elle toplanır.

Zeytinler toplandıktan bir kaç saat sonra çiftlikteki yağhanede sıkıma girer. Zeytinler soğuk sıkım yöntemi ile oda sıcaklığında sıkılarak yağa dönüştürüldüğü için de içerdikleri vitamin, mineral ve polifenol antioksidanlar tamamen korunur.

Olive Farm zeytinyağları, ısı, ışık ve havaya maruz bırakılmadan krom tanklarda dinlendirildikten sonra gün ışığı geçirmeyen, özel tasarım şık siyah şişelerde sunulur.

Çim kokusu ve mükemmel lezzeti ile tüm yemeklerinize uygun olan Olive Farm Organik Erken hasat Naturel Sızma Zeytinyağı’nı, yoğun, aromatik tadına daha iyi varabilmek için özellikle başlangıçlar, salatalar ve kahvaltılarda keyifle kullanabilirsiniz.

Siz de kaliteden ödün vermeksizin üretilen, tadı ve kokusu nadir gurme özelliklere sahip Olive Farm zeytinyağları ile doğanın sağlığını sofralarınıza taşıyın. Olive Farm ürünlerine çiftliğin Kuruçeşme’deki mağazasından veya www.olivefarm.com.tr adresinden ulaşılabilir.

 

OKU ➤  Carte d’Or’dan yeni sürpriz; Kepekli Kek

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir