Ana Sayfa » Haber Turu » Arzum 7/24 Otomatik Çay Robotuyla Zahmetsiz Çay Keyfi

Arzum 7/24 Otomatik Çay Robotuyla Zahmetsiz Çay Keyfi

Puan ver


Doğramadan karıştırmaya, rendelemeden çırpmaya mutfaktaki yardımcınız olan Arzum, şimdi de yeni ürünü Arzum 7/24 Otomatik Çay Robotu’yla çay tiryakilerini mest ediyor.  

Robotun ön tarafındaki LCD ekranda, güncel saat ve zaman ayarlı kaynatma fonksiyonuyla dikkatleri üzerine çeken Arzum 7/24 Otomatik Çay Robotu, sabah erkenden güne taze demlenmiş çay kokusuyla başlamayı tercih edenler için de vazgeçilmez bir seçenek sunuyor.

Zaman ayarı yapıldıktan sonra çayı demleyen Arzum 7/24 Otomatik Çay Robotu, bittiğinde 4 kez uyarı sinyali vererek işlemin tamamlandığını haber veriyor. 800 wattlık gücüyle çayın sıcaklığını en yüksek seviyede tutarak uzun süreli kullanımlarda da yüksek performans sağlıyor.

1700 watt’lık kaynatma gücüyle Arzum 7/24 Otomatik Çay Robotu’yla, çayın suyu bittiğinde susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemini devreye sokarak, robota zarar vermeyi önlüyor. Ayrıca demleme su haznesiyle su ısıtıcı haznesinin ayrı olması, çayın demlendiği sürede su ısıtıcı haznesindeki suyun azalmasını önlüyor. Kablosuz kullanım özelliği ise her yerde pratik bir kullanım sağlıyor.

OKU ➤  Ev Yapımı Peynir

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Puan ver Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi Ercan Yıldız, mutfakta …

Bir Yorum

  1. çay robotları içinde en iyisi diğerleri gibi değil çayın lezzetini alabiliyorsunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz