Ana Sayfa » Markalar » Aroma’dan annelere hediye: Aroma Anne

Aroma’dan annelere hediye: Aroma Anne

Aroma yine bir ilke imza atarak, hamilelik öncesi ve hamilelik döneminde anne ile bebeğin sağlıklı bir gebelik süreci geçirmesine destek olacak, doğum sonrasında annenin vitamin ve mineral ihtiyacını karşılamaya katkı sağlayacak Aroma Anne’yi sunuyor. Bir bardak Aroma Anne,  Folik Asitten, B vitaminine, Biyotine kadar içerdiği çeşitli vitaminlerle günlük vitamin ihtiyacının yüzde 50 sini karşılarken, anne adayları ve bebek için önemli olan minerallerden demir, magnezyum, kalsiyum ve çinkonun yüzde 15’ini karşılıyor.

“Aroma Anne”, sayısız faydasıyla öne çıkan kırmızı ve sarı meyvelerden oluşan iki farklı çeşidiyle, meyvelerden gelen doğal iyiliğin yanı sıra, anne adayları ve anneler için doktorların tavsiye ettiği vitamin ve mineralleri sunuyor. Aroma Anne’nin her iki çeşidinin içerisinde; Folik asit, demir, kalsiyum, magnezyum, çinko, B12, B3 vitamini (niasin), B5 vitamini (pantotenik asit), B6 vitamini ve biyotin bulunuyor. Aroma Anne Sarı’da ayrıca, tüm bunlara ek olarak E vitamini ve provitamin A da içeriyor.

Bilindiği gibi demir, hamileliğin ve bebeğin sağlıklı gelişmesine yardımcı olurken, kalsiyum kemik ve diş sağlığı, folik asit ve B12 vitamini beyin ve sinir sistemi sağlığının korunmasına ve sağlıklı gelişimine, magnezyum kas sisteminin sağlığının korunmasına, çinko yeni hücre yapımına ve bağışıklık sisteminin gelişmesine katkı sağlıyor. Şeker ilavesiz, koruyucu katkı maddesi ve renklendirici içermeyen, %100 doğal Aroma Anne, hamilelik öncesinden başlayarak, hamilelik dönemi boyunca ve doğumdan sonra vitamin ve mineral desteğini sağlamaya yardımcı oluyor.

Bir bardağı günlük vitamin ihtiyacının yüzde 50’sini sağlıyor

Başta folik asit olmak üzere, tüm anne adayı ve bebeklerin ihtiyacı olan demir, kalsiyum, magnezyum, B vitaminleri, çinko içeren “Aroma Anne”nin 1 bardağı (250 ml) annelerin günlük vitamin ihtiyacının yüzde 50’sini, mineral ihtiyacının ise yüzde 15’ini karşılıyor.

Nar, kırmızı üzüm, vişne, siyah havuç, elma ve limondan oluşan Aroma Anne Kırmızı Meyveler ve portakal, muz, ananas, papaya, mango, guava elma ve limondan oluşan Aroma Anne Sarı Meyveler her bardağında sağlığın yanı sıra, lezzet de barındırıyor. “Aroma Anne”nin kırmızı ve sarı meyvelerden gelen tarifsiz lezzetleri anneliğin keyifli maratonuna tat katıyor. Anneler, “Aroma Anne” ile, lezzetin, iyiliğin ve anneliğin keyfine varıyor.

#aroma #aromaanne #meyvesuyu #ramazan #sağlık #sağlıklıbeslenme #yüzdeyüzdoğal

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir