Ana Sayfa » Haber Turu » Arnica Maestro İle Mutfakların Gerçek Maestro’su Siz Olun

Arnica Maestro İle Mutfakların Gerçek Maestro’su Siz Olun


Arnica’nın, birden çok ürünü tek bir makinede hazırlama özelliği sunan fonksiyonel ve pratik ürünleri ile mutfakta hünerleri sergilemek artık çok daha kolay. Günlük mutfak işlerinde, kadınların en büyük yardımcısı olan Arnica Maestro ile, rendeleme, dilimleme, buz kırma gibi birçok işlemi tek bir makinede kolayca hallederek, zamandan ve yerden tasarruf edeceksiniz. Mutfaktaki mükemmel yardımcınız Arnica Maestro ile, mutfakların gerçek maestrosu artık siz olacaksınız.

Arnica Maestro, 800 Watt gücündeki yüksek performanslı motoru ile rendeleme, dilimleme, karıştırma, doğrama, çırpma, buz kırma gibi birçok işlemi tek bir makinede yapma imkanı sunuyor. 1500 ml büyüklüğündeki şeffaf parçalayıcı haznesi ile büyük miktardaki ürünleri bile hazırlayabilme olanağı tanıyan Maestro, en zorlu görevlerde bile mükemmel sonuçlar veriyor.

Arnica Maestro’nun silikon kapaklı ölçü kabı ise, iç malzemeleri eklerken ölçüyü tutturmada büyük kolaylık tanıyor. Çift başlıklı çırpıcısı sayesinde, en ideal karışımları hazırlama imkanı sunan Arnica Maestro, paslanmaz çelik blender aparatı ile de en zorlu parçalama işlemlerini kolaylıkla hallediyor. 5 farklı hız ayarı ile hazırlanacak ürünün özelliğine göre farklı derecelerde ayarlama imkanı sunan Arnica Maestro, tek elle kullanımı sağlayan hazinesi, kaymaz tabanı ve şık tasarımı ile mutfaktaki en büyük yardımcınız olacak.

OKU ➤  Otlu Kabaklı Ekmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir